Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » "0,4-es" cigaretta erős...

"0,4-es" cigaretta erős kezdésnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy el fogtok ítélni, de csak ki szeretném próbálni. Életem első cigije lenne. Nem akarok kérni, mert akiket ismerek, ők erősebbeket szívnak, ami túlzás lenne.

Hamarosan-18/l


2016. máj. 3. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Először lehet erős lesz.
2016. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ákos510 ***** válasza:
Igazabol tokmind1 milyen, az elso igyis ugyis meg fog csapni. Talan nem lesz olyan kohogos mint a filmekben, de ha letudozod egybol, az lehet fajni fog. En inkabb valami mentolos/gyumolcsos kombot ajanlanek, azok is 0,4 esek, es nem fogjak kiegetni a tudod!
2016. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint jobb is,ha elsore valami undoritot probalsz ki. Akkor nem fogod kivanni utana,megmarad a rossz emlek. En hulye valami dupla pattintossal probaltam ki(a markara mar nem emlekszem),szivtam is utana par honapig egesz rendszeresen. Aztan belattam,hogy budos,elveszi a penzem,es egy fiatal lany kezeben kifejezetten gaz,es letettem.
2016. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én egyből Symphonia-val indítottam. Ez tartott kb. 1 hétig, azután nagyon rosszul lettem tőle. Akkor leraktam és azt mondtam magamnak: hiányzik a fenének ez a büdös. Azóta nem gyújtottam rá.

Amondó vagyok, próbáld ki, de amikor rosszul leszel tőle, ne folytasd! A dohányzásnak számos hátránya van, előnye pedig egy sem.

2016. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen mindegy, az első nagyon szar lesz. Nekem a 2. meg a 3. is az volt. Az az állítás, hogyha valaki erősebbel kezdi, akkor megutálja, és többet nem cigizik, nem minden esetben igaz. Az első saját doboz, amit vettem, Djarum Black volt, az itthon kapható egyik legerősebb cigi. Olyan szédülés volt utána 5 percig, olyan szarul sose éreztem magam életemben. El is ajándékoztam, ami megmaradt, utána egy hónappal mégis vettem egy kék Camelt. Ez már a középkategória erősség szerint, azóta dohányzom kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Az, hogy milyen cigit próbálj ki, attól függ, hogy mit akarsz kezdeni a cigivel. Ha azt akarod, hogy ne szokj rá, csak egyszer kipróbálod, akkor szívj el egy barna Szofit, vagy egy piros Symphoniát, azokhoz vastüdő kell:) Persze ez sem garantálja, hogy nem fogsz cigizni, de kisebb az esélye. Ha azt akarod, hogy finom legyen a cigi, akkor valami pattintósat vagy duplapattintósat válassz, pl. banános Chesterfield, erdeigyümölcsös Winston, Marlboro Vibe Beyond, áfonyás Benson & Hedges, stb. Ezek nagyon finomak (bár a magamfajta dohányosok számára a betonszofi is finom) viszont nagyobb eséllyel kívánod majd. Ezek apalján elég bonyolultnak tűnhet ez az egész, de hogy rászoksz vagy sem, az csak tőled függ.
2016. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem :)

Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld kéz.

2016. máj. 4. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!