Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik a tökéletes barátnő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés

Sokat hallom, hogy minden zsák megtalálja a foltját... számomra ez most elképzelhetetlen. Most vagyok túl egy csúnya szakításon egy közel 2 évig tartó kapcsolat után, és annál a kapcsolatnál is úgy éreztem becsapom magam és az exemet is, mert végig tudtam, hogy számomra nem ő a tökéletes, nagyon távol állt az ideálomtól (valószínűleg ez volt az egyik oka annak, hogy tönkrement a kapcsolat).

Most azt vallom, hogy többször nem akarok 'hazudni' egy lánynak sem, és belekerültem ebbe a "várom az igazit" érzelmi állapotba. Számomra a csak szex/pár hetes/hónapos kapcsolatok (nem vallási okok vagy hasonlók, csak szimplán ilyen vagyok) nem jöhetnek szóba, de az "igazi" megtalálására 0% esélyt látok, szóval elég tanácstalan vagyok. :D Gondolom van itt olyan, aki hasonlón átment kamaszkorban, és meg szeretném kérdezni, hogy oldhatom meg ezt a problémát.

17f



2016. ápr. 30. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes barátnő/barát. Olyan van hogy te tökéletesnek látod magadnak. Nekem másfél éves kapcsolatom ment nemrégiben tönkre. Ha úgy állsz hozzá nem lesz senkid akkor így is lesz valószínűleg.
2016. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Senki nem tökéletes, kész vége. Te sem vagy tökéletes, és neked is nagyon jól esik majd ha a hibáid ellenére elfogadnak, hát te is fogadd el a másik hibáit. Kicsit vidd lejjebb az igényeidet. Tökéletes ember nincs. 17/f
2016. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Számomra tökéletesre gondoltam. :) Tudom, hogy nem vagyok az... és, hogy senki sem az, de egy ember tekinthet úgy egy másik emberre, mint a tökéletesség megtestesítőjére(ez viszont még más szemében nem teszi az adott embert tökéletessé). :) És nem egoizmusból nem adok lejjebb.. tudom, hogy rengeteg hibám van.
2016. ápr. 30. 23:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben pedig tőled függ hogy ki a tökéletes, és biztos van, de ne arra utazz. Más részt az emberek változnak, és idő alatt te is megváltoztathatsz embereket, ami számodra tökéletessé teszi őket. Sok sikert :D 2. voltam
2016. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így jártam anyátokból Tracy. Ha valaha találok egy olyan lányt, előbb lövöm magam tökön, semhogy hagynám elmenni...


Egyébként, én hiszek abban, hogy mindenki megtalálja az igazit előbb vagy utóbb. Csak nem tudjuk, hogyan, hol, és mikor. És ezért kell mindig önmagadat adni, mert ha megjátszod magad, akkor nem a jövendőbeli feleségednek, hanem a szerepednek élsz, ami hosszútávon sokkal nehezebb.


Szintén 17F

2016. máj. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam anno. aztán pár év alatt a "várom az igazit"-ból "keresem a megfelelőt" lett, viszont azóta sem találtam olyan barátnőt, aki megfelelne nekem :D
2016. máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatal vagy még,szóval semiképp ne add fel! :) ha kitartóan keresel,magadat adod,hidd el találni fogsz olyan lányt aki számodra tökéletes lesz. Viszont én úgy gondolom ha görcsösen meg akarod találni,akkor nem fogod. Csak légy önmagad és az élet majd időben megadja amire szükséged van :)

16/L

2016. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen olyan, hogy valaki tökéletes...

Nekem pl. még nem volt barátom, nem is azért, mert nem találtam olyat, aki tetszett volna, egyszerűen mindig elképzelem azt, hogy milyen lenne, hogy járnánk, aztán szakítanánk, egyszóval nem tudom vele elképzelni az életemet...:/ Tudom, hogy úgy kéne lenni, hogy ha valakibe igazán szerelmes vagy, akkor nem gondolsz ilyenekre, de szerintem ez a legtöbb embernek nem nagyon megy:/

Amúgy szerintem nem baj, hogy ilyen "állapotban" vagy, csak várd meg az igazit, Ő örülni fog, hogy nem olyan fiú lesz a barátja, aki minden 2. lányon átment...ugyanez lányoknál is érvényes!!!


Ajj, ez elég zavaros lett, remélem azért érted...:)

16/L

2016. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze értem utolsó válaszoló. :) Abban viszont nem vagyok benne biztos, hogy sok lány örülne neki, ha ők lennének a másodikak... így elég tapasztalatlan leszek az ágyban az előző barátaikhoz képest.. :/ Tudom, hogy az nem minden, és mint leírtam, nekem az egyáltalán nem fontos, de ez elég ritka felfogás, szóval nem hiszem, hogy találok olyat, aki hasonlóan gondolkozik. :/

Egyébként mindenkinek megy a zöld kéz, köszönöm a válaszokat! :)

2016. máj. 1. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!