Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Számotokra milyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen egy tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés

Belső, esetleg külső jellem?

Kort is, Köszi :-)


2015. júl. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint te. :P
2015. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem te vagy a tökéletes. :)


Amúgy...Olyan nincsen.

2015. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Küldő:

Szőke hosszú haj

kb 170 cm legyen

kék szem

ápolt

belső:

Legyen vicces

megértő

ne legyen kényes p#csa

se pláza cica

ne másszon rá minden pasira ne legyen rib#ncos

inteligens

2015. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na ezzel sokra mentem, köszi:-D


Akkor majdnem tökéletes? Vagy... Jó barátnő? Vagy valami... De értitek ti, hogy mire gondolok :-D

2015. júl. 13. 14:43
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 köszii :-)
2015. júl. 13. 14:43
 6/9 anonim válasza:

akkor én majdnem megfelelek :D csak 162cm vagyok...

szerintem nincs olyan, hogy tökéletes barátnő, minden kapcsolatban vannak bonyodalmak, konfliktusok, akár kisebb vagy hosszabb idő múlva :/

16L

2015. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó a valaga
2015. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külső annyira nem mérvadó amíg ápolt, tiszta ruhákat hord. Annyi csak , hogy ne legyen túlsúlyos, sajnos ők nekem nem tetszenek.

Mivel én elég magas vagyok, így előny, ha az átlagnál kicsit magasabb ő is, de ez igazából édes mindegy.

Belsőre:

Nyitott az új dolgokra. Én is igyekszem az lenni, ha a barátnőm szeret valamit és szívesen csinálná velem, biztos kipróbálnám. Kb. ezt szeretném én is.

El lehessen vele menni sétálni, autókázni, strandra, moziba, koncertre, kocsmázni, de akár egy múzeum is belefér vagy egy kirándulás.

Legyen megbízható, a komoly dolgokban komoly hozzáállású. Hirtelen most ezek jutottak eszembe :) 18F

2015. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem felszínes és nem anyagias.

Ja, és nagy cicik!!!4!!4!44NÉGYNÉGYNÉGY!!


(29)

2015. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!