Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érti ezt valaki? Mégis mit...

Érti ezt valaki? Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval...elmondottak alapján:normális és aranyos lány vagyok,segítőkész,figyelek másokra.A barátomat sosem nyaggattam,vagy zaklattam,mindig hagytam őt.Játszottam vele fifát,és meccset néztem vele,sőt fociztunk is.Bohóckodtunk,nevettünk minden hülyeségen...volt hogy csak a zenéről beszéltünk hajnalig.Nem veszekedtünk.Tényleg mindig a legjobbat adtam neki.De beleunt a kapcsolatba.A kérdés a következő,ti fiúk mégis mit vártok el egy lánytól?Mi kell ahhoz hogy kitartsatok most komolyan?

2014. aug. 30. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

pár lényegi rész úgy érzem lemaradt.

1.szex

2.a külsőd.

ezek a döntő tényezők,nem az hogy ovizol vele.

2014. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

1. Sok szex

2. Vállald be a hármast is !!

2014. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Szexualitást illetően minden oké volt?

A hármasba nem kell belemenni, mint ahogy előttem írta az egyik válaszoló. Csak egymás igényeit elégítsétek ki. (az más kérdés, ha épp ez az igénye, de ez nem alap dolog, a hármas)

2014. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy meddő kérdés. Nem lehet általánosítani, mindenki mást vár el, sőt, néha még meg sem lehet mondani, hogy mit vársz el.


Ha te megkóstolsz egy új ételt, akkor mit vársz el? Van valami konkrét és tételes elképzelésed, vagy csak annyi, hogy finom legyen?


Nem baj, hogy meg akarsz felelni bizonyos mértékig, de túlzásokba nem kell esni.


Na hát körülbelül ennyi a válasz.

2014. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintetek ha összejöttünk akkor nem volt benne külső? :) nyílván azzal indult.
2014. aug. 30. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:

de dugás,szopás,nyalás,ujjazás,kézimunka ezek szerint nem...

akkor meg ne csodálkozz.

2014. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán azért unt bele mert nem veszekedtetek.

Jó ha van néha saját véleményed, ami nem egyezik az övével. Itt nem öri-hari-ra gondolok, csak egy jóleső kis vitatkozásra.

2014. aug. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
attól hogy nem írtam le,nem jelenti azt hogy nem volt.És voltak összetűzések csak nem óriásiak.Mindegy köszönöm nem kell több válasz.
2014. aug. 31. 14:58
 9/9 anonim válasza:

Nekem szimpinek tűnsz :) de most van barátnőm...

17F

2014. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!