Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit tehetnék most már...

Mégis mit tehetnék most már ezek után?

Figyelt kérdés
Annyira fáj, de senkinek sem panaszkodhatom el a fájdalmam. Az van röviden, tömören, hogy folyton a pofámba rakják, hogy ronda vagyok. Kezdve itthon tesómékon át a városban tök idegen csajok is kinevetnek vagy a facebookon, akiknél bepróbálkozom és képet látnak rólam, ők is írják, hogy ronda vagyok vagy csak úgy szó nélkül tiltanak. Nem hiszem el, hogy ennyire ronda lennék, hogy ne lenne lány, akinek bejönnék külsőre. Más emberek sem szépek, nekik mégis van párjuk, engem meg még meg sem akarnak ismerni a lányok és hiába próbálkoztam mindenféle lánynál, amint a képem meglátták mindennek vége lett. Annyira el vagyok keseredve már, lehet öngyilkos leszek, mert ez így nem élet. Senkit sem szerethetek és engem sem tud egy lány sem szeretni viszont. :'(

2013. jún. 20. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Idd le magad.
2013. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor visszakérdés: És mi a jó fenéért adsz mások véleményére? Próbálj stílusosan öltözködni, járj el sportolni, ésatöbbi. Viszont szerintem te még fiatal lehetsz nagyon. Ha ez megnyugtat, akkor elmondom, hogy nekem 19 évesen volt először komoly barátnőm (volt előtte is egy, de a kézfogós korszakot nem számolom komolynak). Viszont nem érzem, hogy bármiről is lemaradtam volna emiatt, hidd el te sem fogsz.
2013. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál, az jót tesz.
2013. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!