Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit tehetnék, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tehetnék, ha nem vagyok igazából ronda, de mégsem vagyok vonzó fiú?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy minden nő férfias testre, férias arcvonásokra gerjed én meg inkább hasonlítok felnőtt létemre a mai páwa, 50 kilós, sovány arcokra. Talán ezért is van az, hogy eddig is csak tini lányok néztek meg és a korombeli lányok konkrétan rá sem néznek, levegőnek vesznek. Szóval tényleg ilyen sokat számít a külső a nőknél? Mert ebből az jött le, hogy nem is a bajuk, hogy ronda vagyok, hanem, hogy nem vagyok magas meg férfias arcvonású, nagy tömegű. Reméle érti valaki mire akarok kilyukadni. Szóval lényegében egy szexéhes, lányokhoz vonzód srác vagyok feminim vonásokkal rendelkező férfi testben, legalábbis az alkatom és az arcom mindenképp bájos, szép inkább nőies.
2012. dec. 12. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:

"minden nő férfias testre, férias arcvonásokra gerjed"


Én nem általánosítanék. A külső amúgy is csak egy dolog. Sokkal fontosabb, legalább is az értelmesebb lányoknál, a "tartalom". Ha körülnézel a környezetedben láthatod, hogy a "nem jóképű" srácoknak is van partnerük. És a férfias pacákoknak sem mindegyike társas.

2012. dec. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
értelmes lányok meg főiskolán egyetemen vannak foglaltak D:
2012. dec. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
A nőknek csak a külső számít, még ha ezt a legtöbben tagadják is. Örülj, h te legalább a tinilányoknak bejössz, és fektess meg minél többet!
2012. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha körülnézel a környezetedben láthatod, hogy a "nem jóképű" srácoknak is van partnerük."


Körülnéztünk, de nem láttuk......

2012. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

értelmes lányok főiskolán egyetemen vannak :D


a többi bolond, hülye vagy csavargó vagy k.rva vagy apakomplexusos.és már egyre inkább hasonlit közülük egyesek srácra mint csajra.

2012. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A külső mindenkinek fontos! Akinek nem az hazudik...


Mást nem írok, úgyse hiszitek el a lényeg az, hogy rengeteg boldog nem túl helyes férfi van, akik alacsonyak is, mivel a szépség relatív Cicafülek. ;))))))

2012. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előbbi válaszomat visszaszívom, mert olyat láttam, hogy jaaaaaaaajjjjjjjj.........


Adott egy meglehetősen csinos nő, vékony, hosszú szőke hajú, és a "kevésbé csinos" pasija. Kb. 175 cm és 120 kg, nem izom, szódásüveg szemüveg. Haja, mint a csepű. Csajszi elbóbiskolt a vonaton, addig az ipse elkezdte rágni a körmét, aztán ette a fikáját is. Majd levette az óráját, és az alágombásodott csuklóját elkezdte nyalni, meg rágcsálni, mint egy macska, és az óraszíjából kicsipkedte a koszcsimbókokat, aztán azokat is megette. És nem, nem testvérek voltak (azok nem smárolnak), és nem is lehetett olyan hű de gazdag, mert ez nem egy Lamborghini volt, hanem egy gyorsvonat másodosztálya (IC is jár azon a vonalon, és ez nem az volt), és nem is első osztály.....

2012. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!