Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg ennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Ha megláttok egy lányt,aki nem teszi ki a mellét és nincs rajta 5 kg smink akkor már nem is kelti fel az érdeklődéseteket?
2016. febr. 23. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ekkora hülyeséget, nem tudom elképzelni, hogy ezt honnan találtátok ki!

Persze, vannak ilyen fiúk, de rengetegen vannak, akiknek a szolidan öltözködő, természetes lányok jönnek be.

2016. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Sőt nekem sokkal jobban, mert inkabb a belső tud megfogni engem. A baj velem csak az hogy nem megy a kezdeményezés.
2016. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5 kiló smink, meg kitett mellek? Hát engemet ez inkább taszít. Nem tudom honnan veszik ezt a lányok...
2016. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most mondhatnám, hogy nincs igazatok, de hazudnék, mert részben nem mondasz hülyeséget. Van egy olyan réteg, aki ezért él-hal, őket hívjuk páwáknak. Én rocker srác létemre a rocker lányokért vagyok nagyon oda. Mind1 mit visel, csak fekete legyen. Előny nálam a vörös haj, legyen ápolt, ne legyen rajta 10nél több felesleg és szép arca legyen. Nekem ennyi bőven elég. Nem kell topmodellnek lenned, kiraknod a melled, órákat tölteni a tükör előtt, mert a normális srácoknak az nem jön be. Vagyis nem párkapcsolatot tervezünk az olyanokkal :)
2016. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Firedoom ***** válasza:

4esnek jo ízlése van :D

Es itt pont elmeselhetek egy mai storyt:

Az angol tanárnő érdeklődött afelől, hogy mennyire tetszenek a lányok a szomszéd teremből (az előzmény hosszu xD) es egyhangúlag kijelentettuk, hogy k u rvak.

A tanárnő értetlenül kérdezte: De nem az tetszik, hogy kintvan a fel csocse stb.

-Nem tanárnő! Bar eleg sok embernek tetszenek, de szerintunk k u rvak es az esetek nagytobbsegeben rohadt idegesítőek

2016. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Sőt, egy szolid, aranyos csaj sokkal jobban meg tud fogni, mint egy általad leírt lány.


Az a legrosszabb, amikor valaki felken magára 5 kg sminket, már-már potyog róla a vakolat, de szegény még így is csúnya..

2016. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A lèlek a fontos nem a test , de azèrt ne legyè egy bàlna. Kösz
2016. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat jó ilyeneket olvasni..:) már csak azt nem értem, hogy miért nem az ilyen felfogású fiúk vannak a többségben?
2016. febr. 23. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:

"miért nem az ilyen felfogású fiúk vannak a többségben?"

Mert rossz embereket ismersz. [link]

2016. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sanya9797 válasza:

Miért nem vannak többségben?

Nem nyitod ki a szemed...:)

Az egész baráti körömben nem tudok mondani olyat, akinek ez jön be.

Ezeket max megnézzük, de sose fogjuk őket komolyan venni. Nem véletlen nincs az ilyeneknek tartós kapcsolata sem..:)

2016. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!