Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lánnyal beszéltem itt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal beszéltem itt, és nem kér képet, de mégis találkozni akar, akkor nem számít igazán neki a külső?

Figyelt kérdés

Nem szeret facebookon beszélni, de le lett itt tiltva, így mivel tudtam a nevét, így megkerestem és írtam neki. Ott viszont nem válaszol, gondolom mivel meglátott.

Akkor most ezzel így mit kezdjek? Mi van vele?

Én amúgy láttam már őt képen, és szerintem szép.

(én 18/F, ő 16/L)



2015. dec. 15. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem számít (elővigyázatlan), vagy kamu profil.
2015. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy a veséd bánja. Jól fizetnek érte a fekete piacon.
2015. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NeymarjrLau ***** válasza:
78%
Szerintem találkozz vele, hátha lesz valami. (Az utolsón jót röhögtem:DD)
2015. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kamunak nem kamu, néztem az idővonalát, minden igaz amit itt mondott, és azért évekre visszamenőleg is vannak írásai, ami egy kamunál szerintem nem valószínű :)
2015. dec. 15. 17:37
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha nem válaszol a talit se tudjuk megbeszélni :D
2015. dec. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!