Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk mennyire számít nektek a külső?

Figyelt kérdés
Mindenki azt akarja beadni hogy nem a külső számít hanem a belső értékek... de szerintem ez akkora kamu mindenki részéről... ti tudtok valakit tiszta szívből szeretni, illetve bele tudtok szeretni ha nem találjátok szépnek / vonzónak a külsejét? Szerinte inkább úgy néz ki a dolog hogy nem csak a külső számít hanem a belső értékek is... Ki szerint van igazam? es ki szerint nem? es ha nem miert nem?
2016. jan. 19. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szamit valamennyire..nekem is picit de inkabb a belso fog meg 16F
2016. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyanba is szerettem bele, akiről képet sem láttam, viszont annál többet beszéltünk :)
2016. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak az számít.
2016. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Valamennyire számít, de viszonylag kevés olyan (korban hozzám közeli) csaj van, akinek csak a kinézete miatt nem adnék esélyt. És nekem tényleg sokkal fontosabb a belső, ha valakivel tartós kapcsolatot akarok, mert ha már több évtizedet le akarok vele élni, akkor ne őrüljek már meg tőle... a kinézet pedig úgysem számít már, ha valakibe tényleg beleszeretsz.
2016. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember aki ne a kulsot nezne eloszor de ha nagyon megfog a belsojevel es jol erzem vele magam akkor engem mar nem erdekel hogy hogy nez ki :) 16/l
2016. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igazad van. A belső akkor számít ha beszélgetsz kb 3 egyforma lánnyal (mondjuk az alakjuk ugyan olyan, csak a hajszínük más), és az egyikkel igazán jól kijössz.


Persze vannak olyan "hátrányos" tulajdonságok amikre én kifejezetten gerjedek: Pattanásos arc, nagyon kicsi mellek, kicsit előreugró pofacsont.


De aki nem tetszik azt soha nem tudnám szeretni.

Szerintem nem lehet arányokban vagy százalékban meghatározni, mert eleve csak azok jöhetnek szóba akik iránt valamilyen szinten vonzódsz.

Ha valakire azt mondod határeset, az már meg tud nyerni a jó belsőjével.

2016. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem sokat szamit a kulso :) Meg lehet azt is mondanam hogy fontosabb mint a belso, de mondjuk en nem is feleseget keresek jelenleg. 20/f
2016. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Természetesen vonzódnod kell a másikhoz, szóval számít a külső. Én például nem lennék egy 120KG-os lánnyal ezt remélem meg értitek. De az, hogy mondjuk barna vagy szőke hajú az nem mérvadó. Az sem, hogy szemüveges vagy nem az sem mérvadó. De számomra is inkább a belső a fontos.
2016. jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Külső megfog, belső megtart :)
2016. jan. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ott a pont az utolsónál. Attól is függ mennyire komoly a kapcsolat, mármint vannak a szexkapcsolatok és a normális "bújosak". Azért más a kettő.
2016. jan. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!