Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk mennyire számít nektek a külső?

Figyelt kérdés
Mindenki azt akarja beadni hogy nem a külső számít hanem a belső értékek... de szerintem ez akkora kamu mindenki részéről... ti tudtok valakit tiszta szívből szeretni, illetve bele tudtok szeretni ha nem találjátok szépnek / vonzónak a külsejét? Szerinte inkább úgy néz ki a dolog hogy nem csak a külső számít hanem a belső értékek is... Ki szerint van igazam? es ki szerint nem? es ha nem miert nem?
2016. jan. 19. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bevallom viszonylag sokat, de azért úgy érzem nincs olyan nagy követelményem. A belsöröl annyit hogy csak kelljek neki és legyen legalább emberi (ne legyen nazi). Ha ez megvan akkor jöhet mert még nem volt senkim de már nagyon kéne. Nem vagyok abban a helyzetben hogy válogassak. 14/fiu
2016. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó most komoly? Az szerint mész nem e nazi? Tudod mi az vagy kik azok? :D


Kérdésre annyit hogy mindenkinek számít a külső... Nem lennél olyannal akihez nem vonzódsz... Viszont én már volt h beleszerettem egy átlag alatti lányba is... És amúgy én általába átlagosakba szeretek bele...

2016. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha én adok a külsőmre, akkor ezt elvárom egy lánytól is ;) a belső fontosabb szerintem, de ahhoz hogy megismejek egy lányt belűlről ahhoz a külsejével vonzania kell :D
2016. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy nem számít a külső, hiszen amint meglátsz valakit, már benyomást tesz rád a kinézete, véleményt alkotsz róla a fejedben, pedig még meg se szólalt. Lássuk be, kevesebb esélye van annak, aki számomra kicsit ellenszenvesnek tűnik, pedig lehet a "belseje" sokkal többet ér másokénál.

Szerintem ezt inkább arra mondják, hogyha beleszeretsz valakibe, Ő magába szeretsz bele, nem az ízlésébe, a véleményébe vagy a hajába, hanem a teljes egészébe, testbe és lélekbe együtt. Nem fognak feltűnni a hibái, vagy ha mégis, akkor meg nem érdekelnek, senki se tökéletes. Az embereket a hibáikkal együtt kell elfogadni és szeretni.

2016. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem a külső fontos de nem úgy értem hogy izmos,jóképű,tökéletes haj,mosoly szem stb. hanem hogy ne hagyja el magát pl:ne legyen zsíros a haja,legyen ápolt stb.Amúgy is a szépség relatív.És hamar elmúlik.Lehet hogy a másik nem szép mások szerint de te találhatod szépnek.
2016. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Volt egy osztálytársam, akit hát nem tartottam túl helyesnek. Aztán nagyon jóban lettünk, sokat beszélgettünk, stb. és megszépült számomra külsőleg is, ahogy rendesen megismertem...:)
2016. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Engem a külső nem nagyon érdekel mert ha bele szeretek valakibe akkor nem a külső számít hanem a belső,de viszont a lányoknak pont az ellenkezőpje először a külső fogja meg őket és ha tetszik neki akkor tud csak beleszeretni,és utána a belső értékek számítanak nekik. Igazam van Fiúk-Lányok? Vagy nincs igazam talán?
2016. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Azért vonzódik valaki a másikhoz mert a szíve megfogta,és a nem azért mert valaki csinos vagy szép. Úgy hogy a belső értékek fognak meg engem igazán ,és nem a külselye még akkor is azért vonzódom valakihez ha nincs is a fészen képe fent,de viszont egymással jól eltudok beszélgetni az már megfogott,az innentől már mindegy milyen alakja van, vagy csinos-e vagy szép-e nekem mindegy én nem a külsőt nézdem.
2016. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!