Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Külső:160cm magas 16 éves vagyok

Hátközepéig érő barna göndör haj.

Stílusomról,csak annyit hogy nagyon szeretem a színes tornacsukákat.Farmerral színes mintás felsővel.


Belső: barátságos, vicces, segítőkész megértő,állatbarát.Rossz tulajdonság,hogy hamar megsértődök de hamar is megbékélek.(:

Nagyon szeretek barátkozni.

Már volt egy barátom de azt ,hagyjuk mivel nagyon kegyetlenül váltunk el.Aki akarja annak elmondom.

16/L


2016. jan. 20. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Még hány ilyen kérdést akarsz még kiírni... Belső alapján ok de külső is számít .... Le lehet pontozni de ha mélyen mindenki magába néz igen is rájön hogy ha nem is annyira fontos de kicsit nézi a külsőt...
2016. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a leírás alapján rendben vagy, viszont ennyi kevés, ehhez jobban meg kell ismerni téged
2016. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A göndör haj nekem pont nem tetszik, de mindjárt jön valami megmondóember aki megmondja hogy az egyeneshaj ronda meg amúgy is a szőkék. :D


Na és akkor hallgatjuk a többi rossz tulajdonságot is, mert biztos van.


De amit leírtál azok alapján nincs kizáró ok :)

2016. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem eléggé taszítanak a színes tornacsukák...mindenkinek olyan van..semmi egyediség nincs benne. De ez az én véleményem. A kérdésre válaszolva, ez alapján nem lehet semmiféle véleményt alkotni rólad, ahhoz meg kell ismerni téged. 18/f
2016. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igy leírás alapján ok ! Bár kicsit kevés .

De ahogy az utólsó is leírta úgy nem tudunk véleményt mondani ha nem is ismerünk .

17/F

2016. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatnám hogy az előző barátoddal mi történt veletek. És szimpatikusnak tűnsz úgyhogy én is szívesen barátkoznék veled. :) 18/F
2016. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!