Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan lánnyal, aki duci és egy betegség miatt van rá esély, hogy még kövérebb lesz? :-S

Figyelt kérdés

Már 15 kilót híztam a pajzsmirigy-gond miatt, járok orvoshoz, igyekszem figyelni, de a doki is azt mondja, jó esély van rá, hogy fogok még hízni. :-(

Hogyan ismerkedjek így? Ilyen körülmények között van, akit ez nem ijeszt meg?

16/L



2015. aug. 30. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tuti fogsz talalni te is fiut aki ugy szerted ahogy vagy, ne aggodj.
2015. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*szeret bocsi...
2015. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
én nem
2015. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna :)
2015. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar felőlem hízhatsz bármennyit, írj nyugodtan.
2015. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedés miatt ne aggódj, férfiaknál a kövérség jóval nagyobb hátrányt jelent ismerkedésnél mint a nőknél ezt tapasztalatból merem neked mondani.

Én sok duci, kövér lányt, nőt ismerek mindegyik talált párt magának. A legjobb lány barátom egy csinos szőke de kövér 25 kiló felesleg van rajta, neki nagy előnye az hogy jobbára a hasára és a vállaira hízott meg mellre, meg picit az arcára is ami neki azért előny mert soványan vékony hosszúkás arca volt és most a kis pufiság nagyon szép arcvonásokat adott neki. És nem sír a kövérsége miatt, eljár sportolni csak hogy ne menjen rá az egészségére picit fogyott is de inkább erősödött, szép lábai vannak, mindennap szoknyába és egybe ruhába járkál nagyon jól áll neki. Nekem ő az egyik legjobb barátom nálunk működik a fiú lány barátság. Az én barátnőm igaz nem olyan kövér ő az anyjára ütött mindkettőjükön 15 kilónyi felesleg van de jobbára nekik is a vállukon látszik meg a hasukon de nagyon szépen eloszlik rajtuk.

De ismerek egy másik lányt aki viszont nagyon kövér, ő elhanyagolta magát gyerekkorától kezdve és most is sajnos. Bár még rendben van az egészsége de az orvosok folyamatosan mondják neki hogy figyeljen oda mert baj lesz később. Ennek ellenére a csajnak van barátja aki egy jó kiállású sportos srác, a srác is irtó rendes és kedves ember, nem szállt a dicsőség a fejébe pedig ezer csaj szalad utána, de ő nekem is megmondta kerek perec hogy oké vannak szép lányok és nagy neki a kísértés de ő nem az a fajta ember aki minden lánnyal lefekszik bármennyire is csinosak, de a fejükbe kb csak az üresség van és semmi több. Az én barátnőm osztálytársnője is egy csinos lány, nagyon szép lány jól néz ki, és bizony sok alkalmi kapcsolatba vágott bele de ő is már beleunt ebbe és olyan srácot keres aki kevésbé néz ki jól de legalább normális és hűséges. Az egyik fiú rokonom aki brutálisan kövér 180 kiló legalább ő sosem talált nőt magának 25 éves koráig. emiatt sokszor volt depressziós meg elege volt már igazi nőgyűlölő lett, aztán egy nála 2 évvel idősebb nőt ismert meg akivel össze is jöttek és nagyon nagy köztük a szerelem. A nő se gazdag csinos nő sportos alkatú. A srác meg főleg nem, mert eléggé elszegényedett a családjuk, pedig nagy házuk van, és régen mindenük megvolt mert volt pénzük most már annak örülnek hogy a napi kenyerük megvan.

2015. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Mit meg nem adnék én egy duci barátnőért aki soha nem fogy le... :/
2015. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenképpen diétázz!
2015. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
8.aki pajzsmirigy problémás arra nem igen hat a diéta...
2015. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatnak a duci, kövér lányok.
2015. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!