Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van a lányokból. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a lányokból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 7 éve küzdök, hogy megtaláljam

életem párját. Mindenféle lánnyal

próbálkoztam: gyönyörűvel, széppel, kevésbé

széppel, és csúnyával is. De egyiknek

se kellettem. Nagyon szükségem lenne

egy kedves lányra, aki kiszámítható,

hajlandó járni velem.

Taktikám: megismerkedni a lánnyal.

3-4 hét után elhívom találkára,

és ott minden megtorpan!! Ez nem megy.

Nem jön el velem a lány. Volt, a

mikor egy lány etetett, hogy eljön,

és ír, hogy mikor legyen, de

végül nem ír. És valahol összefutottam vele,

és akkor egy fiúval volt.

Nem tudom, mi a rossz.

Hiba: mindig meg akarok adni mindent

egy lánynak.

Tudom, hogy sokan

különösen a szépek

az anyagiakra buknak.

2012-ben egy lánynak

még egy angyalkát is vettem karácsonyra

De nem engem választott, hanem egy gazdag fiút...

Kérem segítsetek!! annyira boldog lennék, ha a mostani karácsonyt nem szinglin tölthetném. Pl karácsonyi vásárra jöjjön el a lány...



2015. szept. 23. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el őket korábban.

És ne hívd randinak. Hanem legyen valami közös program. Nem kell kihangsúlyozni, hogy ez randi.

2015. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Akit ismertem eddig ninden lány ilyen bunkó volt velem is mint ahogy leírtad.
2015. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 gyuribacsika válasza:
79%
Hú ebben az előző oldalon lévő terjedelmes hozzászólásban sok igazság van, még a furán hangzó szexuális szolgáltató hölgyek néha napján való igénybevétele is igaz, megerősítem a kollégát, nem csak a punciszag miatt, hanem ha eddig nem sikerült, most ott tapasztalatot is szerezhetsz, és nem utolsó sorban kicsit megismered a női testet és rájössz hogy tényleg izgató és gyönyörű férfi szemmel nézve, de azis csak hús és bőr, akárcsak te, de magabiztosabb leszel tőle, hogy élőben is látod és érintheted, nem úgy mint most csak egy internetes videón maximum.
2015. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
A kisregényt író Casanova néhol általánosságban beszél. A nők van hogy magukat sem értik, nem mindig tudják mikor mit tesznek. Ilyenkor olvastok olyan kérdéseket gyakorikerdeseken hogy egy álomszép lány odavan egy csóróért, illetve egy fiú magától meg tőlünk kérdezgeti miért van vele egy jó nő. Mit tudjam én? Van és kész. Na Mr. Casanova, ez miért van?
2015. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 gyuribacsika válasza:
Gondolom a tini pàrkapcsolatok témakörre gondolsz, ahol többségében kb. 85%-ban 14-16 évesek írnak és kérdeznek ezen az oldalon, mégegyszer hangsúlyozom, többségében.
2015. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
legyél meleg.
2020. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!