Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van a lányokból. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a lányokból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 7 éve küzdök, hogy megtaláljam

életem párját. Mindenféle lánnyal

próbálkoztam: gyönyörűvel, széppel, kevésbé

széppel, és csúnyával is. De egyiknek

se kellettem. Nagyon szükségem lenne

egy kedves lányra, aki kiszámítható,

hajlandó járni velem.

Taktikám: megismerkedni a lánnyal.

3-4 hét után elhívom találkára,

és ott minden megtorpan!! Ez nem megy.

Nem jön el velem a lány. Volt, a

mikor egy lány etetett, hogy eljön,

és ír, hogy mikor legyen, de

végül nem ír. És valahol összefutottam vele,

és akkor egy fiúval volt.

Nem tudom, mi a rossz.

Hiba: mindig meg akarok adni mindent

egy lánynak.

Tudom, hogy sokan

különösen a szépek

az anyagiakra buknak.

2012-ben egy lánynak

még egy angyalkát is vettem karácsonyra

De nem engem választott, hanem egy gazdag fiút...

Kérem segítsetek!! annyira boldog lennék, ha a mostani karácsonyt nem szinglin tölthetném. Pl karácsonyi vásárra jöjjön el a lány...



2015. szept. 23. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ott cseszed el, hogy te akarod kivalasztani a lanyt. Na ez igy nem megy. Mindig a lany dont. Varj es figyelj, es ha jelet kapsz valakitol, reagalj. Es foleg ne latsszon rajtad hogy ennyire ki vagy ehezve.
2015. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

eleg szerencsetlen para lehetsz, ugyan mennyi idos lehetsz..

allj talpra ha akarsz valamit!

19L

2015. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2015. szept. 23. 13:13
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

öreg, csórón és randán is lehet csajozni, csak az különleges képességeekt igényel. :)

Ha megvígasztal, csóróként és rondaként homokosként se terem túl sok babér, tehát, nem javaslom, hogy leszokj a lányokról, mert nem megoldás az érdeklődési irány megváltoztatása.

Ha elfogadsz néhány tanácsot:

1. számolj le azzal az előítélettel, hogy a nők érzéki, tündéri lények, nem sz..rnak büdöset, jószívűek, aranyosak, stb. Ugyanolyan esendő emebrek, mint mi, viszont butábbak és pénzéhesebbek (általában). Tehát ne kergess egy ideálhófehérkét, mert a mesékben hófehérke elég, ha szép, de a daliás hercegnek okvetetlenül hercegnek is kell lenni, a szegény emebr legkisebb fiának meg meg kell gazdagodnia, ahhoz, hogy punci álljon a házhoz. Minnél előbb tudomásul veszed, annál hamarabb kerülsz a realitások talajára. Tehát vagy eszméletlen jó pasi vagy alfa hím, oltári szöveg (mint én), vagy , mivel nem vagy az (hizzen, ha az lennél, nem írtad volna ezt a érdést) akkor tudomásul kell venned, hogy pénzt és tapasztalatokat kell szerezned ahhoz, hogy nőd legyen. A nő nem sétál be magától, azt meg kell szerezni. Nagyon pénzéhes csajt keresni felesleges, az majd úgyis lecserél egy kopasz milliomosra, továbbá nem is szórakoztató, neked magadhoz hasonlóan szerény, csendes, egyszerű lányra van szükséged, de ne hidd, hogy azok mind hülyék. Ők sem fognak szóba állni veled, ha nem tűnsz jó partinak.

2. A világon kb. ugyanynnyi csaj van, mint férfi, sőt, fiatal korban nőtöbblet van. Nálunk, Magyarországon ráéadásul az a veszély se fenyeget, mint pl. Angliában, hogy rondábbak, mint egy szovjet tehervonat. Nálunk lényegében mindegyik csaj (na jó, a 35 évnél fiatalabb csajok 95%-a) elfogadható vagy kiváló minőségű. Azaz: a helyzeted nem reménytelen. Ez legyen a második kiindulási pontod, és sose veszítsd szem elől.

3. Ősi szabály: a siker érdekében sikerességet kell sugároznod. Lúzer pasi egy csajnak se kell. Nem hátrány, ha gyüjtesz pénzt és diplomát, ha ehhez nincs eszed, jó szakmát, amivel többet lehet keresni, mint diplomával, illetve izmokat, ez utóbbi a közhiedelemmel ellentéttben nem kerül pénzbe. Az arcod majdnem tök mindegy, milyen, a nőket az nem érdekli. A lényeg azonban a viselkedés, a magabiztosság.Ha lerí rólad, hogy futsz utána, hogy kanos vagy és pattanásos, akkor is elriasztod, ha különben nem meneülne. Lazán. Te megveted a nőket, annyit kapsz, amennyit akarsz. Fuson ő utánad.

4. Taktikád teljesen rossz. Nem írod hol ismerkedsz. Azaz: rosszul csinálod. ismerkedni nem un. szórakozóhelyen kell, ott csak k..rvákat találsz. Ismerkedni könyvtárban, suliban, munkahelyen, sportegyesületekben, társadalmi szervezetekben, egyházi szervezetekben kell. El se tudod képzelni mennyi helyes, erkölcsös katolikus kislányt lehet felszedni egy egyetemi karizmatikus-, vagy hittani összejövetelen, egyházi ificsoportban. Valami csak érdekel? Kezdj el jrni egy kerékpárosklubba, egy túristaegyesületbe, egy sportkörbe, egy környezetvédelmi csoportba. Ott fogsz találni szabad bulát, ráadásul olyat, akinek az érdeklődési köre azonos a tieddel.És van ÜRÜGY találkozni.

5. A nőkeresés hasonlít az álláskereséshez. Ha az első "köszönjük, majd értesítjük" email után elsírod magad, hogy te a kutyának se kellesz, akkor nem mész semmire. Átlagosan 150 állásajánlatból egyre vesznek fel. Nőnél tudod, mennyi az arány? 1:500. Kb. Átlegembernek. Nekem kb. 1:50. (Más szavakkal, ha naponta két lányt lezsólítok, havonta van egy új pipim. Nem így csinálom, mert nős vagyok, de akár így is csinálhatnám. )Vedd tudomásul, hogy ez egy ilyen műfaj.

6. Egészen biztosan van valami előnyös vonásod. Még a sittes csavargóknak is van csajuk. Semmi okod az önbizalomhiányra, és a képességek menet közben fejleszhetőek.

7. Ennek érdekében ne restelj beruházni néha egy-két jobb k.rvára. Nem útszéli lotyóra, hanem magasabb árfekvésű szolgáltató hölgyre. Mond el nekik, hogy a pénzedért némi gyakorlati képzést szeretnél, szívesen segítenek, ez a szakmájuk. Neked is jól fog esni, ami viszont lényegesebb, hogy kevésbé leszel gátlásos, ha punciszagot érzel. (Viszont itt kell figyelmeztetni, hogy az iparollányoknál szerzett szexuális tapasztalat normál kapcsolatban nem célirányos, ezt ne feledd.)

8. A lányoknak nem kell, hogy mindig mindent megadj nekik. Még a Napkirály se tudott mindet megadni madamme Athenia Montenspannak. Abba a francia államkassza is belerogyott volna. A nők nem az anyagakra buknak, hanem az alfahímre. Igaz, az alfa általában gazdag is - illetőleg vezető - de ha valaki lúzer, sok pénzzel legfeljebb vehet magának csajt. Az alfára meg jönnek, mint légy a dögre. A tipikus női viselkedés, hogy megb..szatja magát egy jó pasival, és hozzámegy egy buta, jólelkű szamárhoz, és azzal nevelteti fel a mással megcsinálatott gyerekét. A nőnek nem pasi kell, hanem biztonság, egy olyan háttér, aki eltartja. Egy nagyigényű nőnek milliárdos kell. Egy anyáskodóbb típusú nő megelégszik egy szolíd egzisztenciával, ha kap mellé érzelmi támaszt. Ha "mindent megadsz" nekik, az azt jelenti: futsz utánuk. ez érzelmi instabilitás, ez nem érdekli.

9. Esélyeid az évek múlásával csak nőnek. 18-20 évesen te nem tudsz labdába rúgni egy 35-40 éves befutott palival szemben. Se anyagiakban, se tapastalatban, kivéve, ha apu pénzével és kocsijával villogsz. 18-20 évesen ha puncihoz jutsz, annak három oka lehet:

a) apu pénze

b) elképesztően tehetséges vagy

c) mázlid van

Ahogy öregedtek, a lánykák képességei csökkennek, a tieid javulnak. Te tapasztaltabb és pénzesebb leszel, és mikor te vagy 33-36, a veled koraeli csaj már egy kígyó farkára is rámászna, csak vegye el valaki, mert tudja, hogy te a húszéves kisribik közzül is vállogathatsz, nem kell az ő már elszálló ágan lévő termékenysége. Az idő neked dolgozik, ha most karácsonyra nem érsz el sikert, akkor se kell magad lehúzni a klotyón. (Zárójelben: szedbe ne jusson szóba állni Miss Kapuzárásipánikkal!)

10. Hét év, igen, az sok. De vajon mennyire voltál intenzív? Mennyit tettél a siker érdekében? Lehet, hogy a körülmények is összesküdtek ellened, szerencséd se volt - az mindig kell - de felejsd ela hét évet. A tapasztalatokat, amiket szereztél, ne, csak magát a kudarcokat. Ne a múltra összpontosíts, hanem a jövőre.

Holnap, vagy holnapután meg fogz pillantani valahol egy rosszul öltözött kis önbizalomhiányos békát. A rosszul öltözött önbizalomhiányos békák 90%a jó nő, csak nem tudja magáról. Hitesd el vele, és hálás lesz.

Kadhafi mondta egykoron: sose bíz meg harmincévesnél idősebben és századosnál magasabb rendfokozatúban. Én hozáteszem: ne keresgélj műkörmös macákat, mert azoknak te nem fogsz kelleni. És ha megvígasztal, Ifj. Coolcsávót is csak leveszik. Te menj olyan helyekre, ahova mondtam, és ne azzal kopogj be, hogy csajozni jöttem, hanem rendezkedj be egy csapatba, tartozz valahová. Ha ez megvan, csak idő kérdése, hogy ott találj valakit.

2015. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
7 éve küzdesz? Rohadt fiatal vagy még most is, és nem jól csinálod. Nem nyomulni kell mindenféle lányra, azt hiszed nem veszik észre hogy mennyire csajt akarsz? Neked már az is mindegy hogy szép vagy ronda csak legyen. Nem sok észre vall és eléggé visszataszító az ilyen. A normális lányok szeretik ha felnézhetnek valakire, tehát okos, intelligens, udvarias, értelmes pasi kell nekik. A leírásod alapján te nem ez a szint vagy. Inkább foglalkozz kicsit magaddal, hogy jobb emberré válj, akkor majd nő is lesz, keresni sem kell, csak odafigyelni a jelekre.
2015. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

De miért csak 3-4 hét után hívod el valahova? :S

Addig mit csináltok??? Nem igazán értem.

2015. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es: 2 hét már tolakodás lenne. Volt egy lány, akinél 2 hetet vártam, és nyomulásnak vette. Addig ismerkedünk. Azért mentem csúnyákra is, mert ha szépekkel nem megy, akkor azt hittem, hogy a nem túl szépekkel sikerem lesz.
2015. szept. 23. 14:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De hogy ismerkedtetek, hogyha el sem hívtad sehova?

Én ha tetszem valakinek, az azonnal elhív, találkozunk, hogy megismerjük egymást.

Tényleg nem értem, hogy mit csináltok hetekig? Addig nem is találkoztok? Vagy mi?

2015. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Összefutunk óra után, folyosón. Egy idő után találkára hívom.. Mikor elérkezettnek érzem rá az időt. de nem jön el.
2015. szept. 23. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!