Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elegem lett lányokból! Szerint...

Elegem lett lányokból! Szerintetek mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen akárhogy is állok a csajokhoz, mindig vagy egy igazi r*bit fogok aki aki miután rájön hogy nem rohanok rögtön hozzá mert mutatott egy bikinis vagy meztelen képet. Vagy az utcán direkt oda jött hozzám és ott kellet magát a baráti társaságomnak meg nekem. Ez az A verzió.


B verzió:Találok egy "minden megvan benne ami kell nekem" lányt. De vagy csak játszik velem aztán utána le se szar vagy akár jó bunkó módon le koptat. Vagy 1 hét után azt hallom hogy megcsalt nem is egy sráccal.....


Egyszerűen nem értem mi lehet baj a hozzá állásommal vagy akár a külsőmmel vagy akármivel..... Lehet hogy túl kedves és jó hiszemü vagyok. Vagy a külsőmmel van a baj... Én már tényleg nem tudom mire gondoljak....



2014. júl. 15. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Használd az csöpp agyad és ne rohanj egyből kapcsolatokba. Ismerd meg a másikat, Barátkozz. Legyél kissé távolságtartóbb, ne fejelj bele kapásból mindenbe.
2014. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Mai világban csak nagyon kevés értelmes lány van. Szerencsémre én rátaláltam egyre , de az is 11 évembe telt.
2014. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 igazad van. Ha kicsit elnyújtanád azt az időszakot, amikor ismerkedtek, akkor jobban átlátnád a másik jellemét. Lehet, hogy rossz emberismerő vagy :/ elsőre ne bìzz senkiben sem
2014. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínű nem érzik jól a lányok magukat a társaságodban, ezért csalnak meg. Megcsalás ugyanis véletlenül nem fordul elő. Senki sem fog megcsalni egy olyan srácot, aki tökéletes az illető hölgynek. Ez elmondható az "A" verzióra is. Nem fogja magát kelletni másoknak, ha te jó vagy nála.


A stílusodból ítélve hajlamos vagy az összeomlásra és ingerlékeny vagy. Ez pedig probléma, mert a nők előtt ez a gyengeség jele, ami nem vonzó a szemükben.

2014. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%

Megkérdezték a lányokat, hogy milyen pasi kell nekik, azt mondták, hogy kockahasú, kigyúrt kell nekik. Ilyen típusú fickóknak megmutatták a lányok képét, azt mondták, hogy egy d*gásra jók lesznek.

Aki r*bancoskodik, és csak a külső érdekli, az megjárja. Talán majd később rájönnek, hogy nem csak a külső számít.

2014. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez igy van én is izmos vagyok, szóval látom első kézből mennyi felszines nő van.
2014. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!