Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen fiú,...

Én vagyok az egyetlen fiú, akinek nem sikerül megfelelő lányt találnia, gáz, ha már annyira elegem van a lányokból, hogy ellenszenvet érzek irántuk?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a lányok többre tartják magukat nálam, meg úgy általában a fiúknál, csak mert lányok és bárkit megkaphatnak meg elvárják, hogy mindenhol előre engedjük őket, de kérdem én, miért is, amikor még a köszönöm szót sem ismerik és gyakran csúfolnak meg nevetnek ki, kedves, de nem olyan helyes külsejű fiúkat?!


Elegem van, hogy fiúkban sok rendes jó arc van, míg lányban mintha mind egy alattomos, sunyi, kétszínű dög lenne, aki dugáson kívül semmi másra sem jó.


Én sokáig hittem és reméltem van olyan lány, aki tényleg megbecsül, tisztel és megérdemli, hogy szeressem, mára annyit csalódtam a másik nemben, hogy csak a rosszat látom bennük és nagyon ellenszenvesek nekem, tartok tőlük, mert tudom, hogy nem fizikailag alattomosak, hanem lelkileg vágnak tönkre, ehhez nagyon értenek és szerintem élvezik is, hogy kegyetlenkedhetnek, visszaélnek a cici és segg meg punci hatalmukkal is. Engem nem csapnak be többet, én már szarok rájuk, nem is nézem meg őket, pedig sok lány bejön, de mit ér a vonzó külső, ha belül úgyis romlott mind, aki meg nem vonzó az meg még annyira sem érdekel, pedig van nálunk is suliban ronda, dagadt lány és akkora egója meg pofája van, mintha ő valami szépségkirálynő vagy mi lenne. Szóval még csak a csúnyább lányokra sem tudnám azt mondani, hogy jóságos lények, mi fiúk sokkka jobbak vagyunk lélekben, kár, hogy nem születtem homárnak és nem is tudok az lenni, mert tuti töb rendes fiú van, mint lány, sőt már nem is hiszem, hogy van rendes lány.


2013. dec. 5. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozz a melegekhez.
2013. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Előfordul :/
2013. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem te vagy az egyetlen. Én pl. 29 éves létemre nem kellettem soha senkinek.


Viszont tedd fel magadnak a kérdést: Ha lány lennél, összejönnél-e magaddal? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

2013. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék, én ki se venném a farkamat a számból.
2013. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és végigolvasva amit írtál, ez fordítva is igaz lehet.

Ahogy mi viselkedünk, azt kapjuk vissza, erre rájöttem és tanultam belőle. Itt nem arra kell gondolni, hogy megcsaltam bárkit is, dehogy....ugyanis nem volt kit. Olyanokra gondolok, hogyha egy sráccal nem akartam már beszélni, akkor szó nélkül leléptem, legközelebb duplán visszakaptam! Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenki változhat, én is változtam és ne írd le teljesen a női nemet!

2013. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Annak ellenére hogy 26 évesen még soha nem volt barátnőm én azért ezt nem teljesen így látom. Tényleg sok ilyen van akit leírsz, de vannak nagyon kedves aranyos lányok és nem csak csúnyák hanem a csinosak között is. Más kérdés hogy párkapcsolatra nem kellek nekik, de mégis nagyon kedvesek velem. Egyébként ha jobban belegondolok ha nő lennék akkor nekem se kéne egy ilyen pasi mint én szóval valahol meg is értem őket.
2013. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább az gondolkodtat el, hogy miért csak az ilyeneket veszed észre.
2013. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Végig sem olvasom, csak a szokásos rinya.
2013. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem, én ezt tapasztalom, minden lány ilyen és kész, van, aki persze először kedvesnek mutatja magát, de van, aki egyből bunkózik, de a lényeg, hogy egyik sem megfelelő, egyikben sem tudok már megbízni, mind ellenszenves és veszélyes.
2013. dec. 5. 20:53
 10/17 anonim ***** válasza:
jóhogynem a vietkong gerillakat latod a csajokba.
2013. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!