Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt a sok szeretet, amit egy...

Azt a sok szeretet, amit egy lánynak szeretnék adni, hogyan vezessem le, amíg nem találok számomram megfelelő lányt?

Figyelt kérdés
Bár most van egy lány, aki elég erős jeleket adott, hogy talán bejövök neki, de még csak úgy vagyok vele, hogy cuki, nem érzem igazán, hogy kellene is nekem, valahogy a legtöbb lánynál is csak az van, hogy oké, dugnám, de úgy igazán nem érzem azt a nagy vágyat, hogy ő az igazi, aki kell nekem az összes lány közül. Az a baj, hogy bár titkolom, de elég fura gyerek vagyok, mert tele vagyok szeretettel, akikkel már randiztam azok tudják miről is van szó pontosan. :D De, néha úgy érzem megőrülök, hogy nem adhatom oda, Most ennél a pici, aranyos lánynál is van, hogy ott áll mellettem és legszívesebben átölelném, megcsókolnám, na meg aztán az ágy jöhetne, de mégsem teszem, mintha még mindig várnék egy másik lányra, olyan fura ez, de már arra is gondoltam, hogy csak parázok egy kapcsolattól, mert elég szabad, nyitott gondolkodású srác vagyok. :D Csak ez az átkozott szeretgetős, idegesítő tulajdonságom múlna már el végre. Értitek, jön ez az érzés, hogy jaj, de édes, meg persze, ha látom, hogy egész szimpi, kedves, úgy megölelgetném csak úgy, meg szinte el sem engedném legszívesebben.
2013. okt. 26. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát.
2013. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy Kozsó eltitkolt fia.
2013. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagy, nem foglalkozol ilyenekkel. Ennyi
2013. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyáltalán fura, csak arra vágysz, mint minden korodbeli: minél több szex :D

Nincs ezzel semmi probléma.

2013. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, épp ez az, a szex nem elég, sőt, sokszor érzem úgy, hogy egy ölelés, csók, többet jelentene nekem, mint egy egyszerű dugás. Csak olyan lányt nem találok igazán, akinél úgy érzem, hogy meg is érdemli ezt a szeretet vagy hogy is mondjam, nincs meg az a szikra köztünk.
2013. okt. 27. 00:21
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor várj kitartással és biztos eljön életed szerelme! ne keseredj el
2013. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tényleg vegyél egy kutyát. komolyan mondom.
2013. okt. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen sok lóvéd, és akkor lesz csajod is. Plain and simple.
2013. okt. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!