Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit gondoltok egy...

Lányok! Ti mit gondoltok egy olyan fiúról, aki kezet csókol nektek?

Figyelt kérdés
első talalkozas alkalmaval, persze nem ugy hogy racuppannak hanem csak ugy hogy fole hajolnak es a levegoben adnak ra egy puszit.

2013. okt. 21. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Első találkozáskor inkább ne csináljon semmi ilyesmit. (Se puszi, semmilyen, se kézfogás, se semmi.) De ha már ismerném egy ideje és szimpatikus lenne, akkor bírnám.
2013. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ohó. óckódok az ilyenektől - még arca puszitól vagy öleléstől is - de benne van a pakliban, hogy lenne olyan jelölt, akinek megengedném a dolgot.
2013. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, és néznék nagy szemekkel:D
2013. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem hízelegne. De én amúgy is régimódi vagyok.
2013. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges. Az arcra puszi jobb, de az se rögtön az első találkozáskor :)
2013. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyet és mindig jó néven veszik :D

Nade én szarkasztikus jelleggel, túljátszva, hogy még csak véletlenül se lehessen komolyan venni a dolgot :D

2013. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Nekem ma mondta az úgymond kiszemeltem hogy nyújtsam oda a kezemet. Erre odaadtam neki a kezemben lévő csatot :P Aztán mondtam hogy nem erre gondolt és megcsókolta a kezem. Így köszönt el..Hát nem aranyos? :)
2013. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy csinálja.
2013. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
uccsó előtti vagyok. Ma is odajött és kezet csókolt *-*
2013. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Először meglepődnék,hogy még ebben a világban még van ilyen fiú aki ezt csinálja. De nekem bejönne:D


De ez csak az én véleményem!!

2013. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!