Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit gondoltok egy...

Lányok! Ti mit gondoltok egy olyan fiúról, aki kezet csókol nektek?

Figyelt kérdés
első talalkozas alkalmaval, persze nem ugy hogy racuppannak hanem csak ugy hogy fole hajolnak es a levegoben adnak ra egy puszit.

2013. okt. 21. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kb...kiröhögnék, amekkora r*bancok manapság
2013. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én értékelném a dolgot. Szerintem nagyon kedves gesztus. Bár tény a mai fiatalok lehethogy jobban értékelim hogy ha rögtön a gyomráig ledugod a nyelved :D
2013. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
kedves fiu, lol :D
2013. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nagyon nagyon tetszene! Az udvariasságot, eleganciat mutat, és ez nagyon tetszene! És aranyos is, nagyon!! Én biztos odáig lennék,:)) 15/L
2013. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy nyomoréknak tartanám
2013. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát ez az...a mai csajok nyomoréknak tartják az ilyet....szánalmasak(mármint a csajok)
2013. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát velem pont mostanában történt ilyen, és én olyankor elpirulok, de szeretem az ilyen figyelmes úriembereket. :D Csak hát zavarba jövök. :)
2013. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én a magam 26 évével és régimódi felfogásával imádom az ilyesmit. És azt is, amikor "kezit csókolom"-al köszönnek.

De ha adsz is, azt ne a levegőben add, puszild meg a kezét. Persze nem nyálasan, olyan kis finoman. És inkább a búcsúzásnál tedd, az romantikusabb. :)

2013. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!