Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok olyan...

Miért nem találok olyan lányt, a kivel jókat kefélhetnék és egyben még össze is illenénk jellemmileg? Én vagyok a peches vagy tényleg ilyen lehetetlenség megfelelő lányt találni manapság?

Figyelt kérdés
Ja és a legjobb, hogy a legtöbb lány nem is akar ismerkedni, se találkozni velem, úgy, hogy képet sem láttak rólam, már az elején tök elutasítóak! Kezdem úgy érezni, csak én akarok párt találni a lányok meg mind meg vannak egyedül is, nem kell nekik senki.
2013. okt. 23. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak te nem kellesz nekik.
2013. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted csak te vagy ezzel a problémával?Elhiheted,hogy rajtad kívül 1000 másik nő és pasi agyal ezen.
2013. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kérdést képes kiirni, annál nem értem miért számít bármit is a jellem?
2013. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan...ne itt ismerkedjunk mar legyszi. Aki itt ir nekem,annak eselyt se adok(tudom gonosz,de a mai vilagban ez veszelyes lehet). Ha utcan odajon egy ffi udvariasan,akk vele szivesen elbeszelgetek stb. Ez az elet rendje,igy kell elni. Szakadjunk mar el az internettol egy kicsit
2013. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az utca biztonságosabb mint az internet :D
2013. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert kevesebb a nő mint a csaj, ezért pasiként nehéz az élet, ideális társat meg különösen nehéz szerezni
2013. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

CSatlakozzon hozzánk támogatjuk a női munkásokat a 80% nő ugyan akkor mindig felvesszünk erős fizikumu férfiakat. Mottónk "kefélj keményen"


Tiszta ház takarító Kft.

2013. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves #5 igenis jobb az utca! Ott kb 2 perc alatt kideritem h erdemes e foglalkozni az illetovel. Meg oltozkodes,viselkedes,beszeddtilus stb is kiderul. Ha neten ismerkedek,ott barki kiadhatja magat szoke hercegnek,es monduk ha bedolok es talizunk,elvonszol vmi sikatorba es megeroszakol pl....
2013. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah,zsákbamacska
2013. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!