Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szép lányokat lehetetlenség meghódítani, de a nem vonzóak, meg szinte maguktól tapadnak rám?

Figyelt kérdés
Sajnos egyetlen egyszer volt egy nagyon jó lehetőségem egy szép, mosolygós lánynál, ő adta a jeleket és tetszett is nekem, de nem mertem lépni, na azóta csak számomra nem vonzó lányok jelzik, hogy tetszem nekik. Legutóbb például két idegen lánnyal összehavarodtam, mert egy helyre mentünk, erre maguktól azzal jöttek, hogy olyan jó fej vagyok, nem értik miért nincs barátnőm. Én értem, nincs olyan lány, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, se külsőre se belsőre nem találok azóta a szép, moslygós lány óta sem megfelelő, pedig sok-sok éve volt már az. Az a baj, hogy amelyik lány szép az vagy buta liba vagy belsőre is értékes, de már foglalt, esetleg ott van, hogy én neki ronda vagyok, nem vonzó külsőre és ez a bajuk. Tény, hogy csak cuki fiú vagyok, nem valami férfiállat, akitől megijednénenk az emberek. Valószínűleg ezért is volt szerencsém, hogy annak idején annak a szép, cuki lánynak bejöttem, félek, soha többé nem találok olyan lányt, akivel legalább a testi vonzalom kölcsönös lenne. Bár az a lány, okos és jó fejnek is tűnt, amit megtudtam róla, így még inkább zavar, hogy azóta sem találok megfelelő láynt, így meg olyan sivár, üres az élet már egyedül, míg más meg már ki tudja hányszor élte meg a jót, a szex is hiányzik, meg az érzés, hogy van valaki, akivel összeillünk.
2013. okt. 14. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert te vagy számukra a végső megoldás.
2013. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne válogassál már ennyire! Ha az ember éhes a száraz kenyeret is megeszi.
2013. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a bajod, azóta is azt a lányt keresed minden nőben!Igy talán életed végéig is keresgélhetsz.Az is lehet annak a nőnek igazán nem voltál az esete,de ő mindenkihöz kedves,és félre értetted.Ha igazán tetszel egy nőnek, az nem hagy el.
2013. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!