Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen fiú,...

Én vagyok az egyetlen fiú, akinek nem sikerül megfelelő lányt találnia, gáz, ha már annyira elegem van a lányokból, hogy ellenszenvet érzek irántuk?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a lányok többre tartják magukat nálam, meg úgy általában a fiúknál, csak mert lányok és bárkit megkaphatnak meg elvárják, hogy mindenhol előre engedjük őket, de kérdem én, miért is, amikor még a köszönöm szót sem ismerik és gyakran csúfolnak meg nevetnek ki, kedves, de nem olyan helyes külsejű fiúkat?!


Elegem van, hogy fiúkban sok rendes jó arc van, míg lányban mintha mind egy alattomos, sunyi, kétszínű dög lenne, aki dugáson kívül semmi másra sem jó.


Én sokáig hittem és reméltem van olyan lány, aki tényleg megbecsül, tisztel és megérdemli, hogy szeressem, mára annyit csalódtam a másik nemben, hogy csak a rosszat látom bennük és nagyon ellenszenvesek nekem, tartok tőlük, mert tudom, hogy nem fizikailag alattomosak, hanem lelkileg vágnak tönkre, ehhez nagyon értenek és szerintem élvezik is, hogy kegyetlenkedhetnek, visszaélnek a cici és segg meg punci hatalmukkal is. Engem nem csapnak be többet, én már szarok rájuk, nem is nézem meg őket, pedig sok lány bejön, de mit ér a vonzó külső, ha belül úgyis romlott mind, aki meg nem vonzó az meg még annyira sem érdekel, pedig van nálunk is suliban ronda, dagadt lány és akkora egója meg pofája van, mintha ő valami szépségkirálynő vagy mi lenne. Szóval még csak a csúnyább lányokra sem tudnám azt mondani, hogy jóságos lények, mi fiúk sokkka jobbak vagyunk lélekben, kár, hogy nem születtem homárnak és nem is tudok az lenni, mert tuti töb rendes fiú van, mint lány, sőt már nem is hiszem, hogy van rendes lány.


2013. dec. 5. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát végülis én is elsőre bunkózok veled, mert lesz-rom a rinyálásod, meg a többi ilyen selejtet is, mint te. Viszont a pasimmal, akinek szintén sokáig nem volt barátnője és aki emiatt nem azonnal minden nő torkának ugrott, hanem rendbeszedte magát lelkileg és úgy vágott bele az életbe, na hozzá kedves vagyok, amióta ismerem.

Jöhet a savazás, hogy biztos gazdag, meg jóképű, meg alfahím, meg a szokásos, amikkel ilyenkor szoktatok dobálózni, de ez sem érdekel. Mind egytől egyig szánalmas nyomorékok vagytok és ha innen nézzük jobb is, ha nem szaporodik a selejtes utálatos fajtátok. Nem kell több torz világképű elmebeteg. Így is sok van.

2013. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
egyébként, aki ennyire utálkozva ír, az milyen alapon állítja magáról, hogy jobb? képmutatás. senkitől sem vagy jobb.
2013. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez a női "logika". :D


Utálkozik azokra, akik szerinte utálkoznak, azért mert azt hiszi, hogy utálkoznak.

2013. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Férfi logika:

Szapulok mindenkit, ki jobb, mint én és mindenki hibás, csak én nem.

Annyira tipikus.

2013. dec. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

vagy a te logikád még viccesebb.



Végül is a szegénységi bizonyítványt már kiállítottátok magatokról, gyakorlatilag minden ilyen kérdéssel.

2013. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

# 14/15


Ja, mert te szép vagy és akkor már jobbnak is számítasz, ez a női logika, most aztán szépen elárultad hogyan is látják a lányok ezt az egészet, felszínes népség.

2013. dec. 6. 19:12
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem ne írja azt, hogy felszínes egy olyan selejt, aki szép és ronda kategóriára osztja az embereket. Te vagy felszínes.


Azt meg hogy szép vagyok, sehol sem írtam.

2013. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!