Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetek meleg? Elegem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek meleg? Elegem van a lányokból! Mindegyik lehúz, és a pénzre hajt! Ráadásul egyesek nem is titkolják nyiltan közlik h mi a dolgom: Fizetni! 20f

Figyelt kérdés

igazából elegem van ebből, én csak adok adok, de kapni nem kapok. csak az a baj hogy a férfiak nem vonzanak. akad egy-egy gyermek arci tini srác aki olyan aranyos, és mondjuk " tetszik" de sajnos a korombeliek akik férfiasok azok baromira nem, és ahogy öregszünk annál jobban taszít.


MIT TEGYEK?


20f


2015. aug. 23. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A homoszexualitás nem a döntésed alapján fog bekövetkezni. Valaki úgy születik, mások nem. Ezen nem tudsz változtatni, és elég érdekesen is hangzik, hogy te inkább a férfiakhoz akarsz vonzódni, mikor jelen állás szerint taszítanak...
2015. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogj magadblnak egy gazdagabb csajt! ;)
2015. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell 20 évesnek lenniük és már férfiasak.Engem pont az izgat a tinikben h már férfiasak és mégis kis kezdők:)
2015. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Keríts egy "aranyos" fiút, és oboázd le. Amint a szádban érzed majd a farkat, sírvafogsz vissza szaladni az első örömlányhoz, 10-20 ezressel a zsebedben. De ha mégsem így történne, hanem élveznéd, akkor sem meleg leszel, hanem bi.

Ez van. Nem lehet valakiből tapsra meleg. Én sem vagyok az, és százszor inkább fizetnék, mintsem engem toszanak.

2015. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem igy mukodik, ha nem vagy meleg, nem lehetsz az 14/f/m
2015. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehoznám a csillagokat az égről azért, hogy hetero, vagy legalább biszex lehessek! De nem megy. Nem hinném, hogy fordítva könnyebben járható az út, de egy próbát megér, hátha te máshogy működsz mint férfiak százmilliói.

Mellesleg arra még nem gondoltál, hogy normális lányokkal próbálkozz, ne csak ribikkel?

2015. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!