Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem értem, hogy lesz valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy lesz valaki meleg?

Figyelt kérdés
Ez vele született dolog vagy később alakul ki,vagy egy homosexuális soha sem vonzódott nőkhöz még gyerek korukban sem?Vagy soha sem volt szerelmes nőbe?

2015. aug. 23. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A melegek melegnek születnek. Pont.


Aki heteroként viselkedik egy ideig, az mindenképpen a szabvány viselkedés mintát próbálja magára erőszakolni, sikertelenül.

2015. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexuálisok már homoszexuálisnak is születnek. Az,hogy a melegség apa hiánya miatt alakul ki,meg miegymás,azt csak a homofób heterók,és látens melegek dumája,akik nem tudják magukat elfogadni.
2015. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A mitőlt nem tudjuk.


Azt mondják genetika, ÉS neveltetés, egyszerre.


Aki meleg, az kölökként is meleg. Nyilván más szinten éli meg a vonzalmat egy ötéves, és egy harmincöt éves, de ez független attól, hogy kihez vonzódik. (Hát még jó)


De szóval igen, nem Pannika hanem Béluska kezét akarja megfogni, és inkább megmentené a királyfit mint a hercegnőt a mesében :D

2015. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális vonzalom és izgalom legelső megjelenéseit is férfiak látványa, tapintása váltja ki a homoszexuális férfiaknál.


Mint amikor a hetero fiúkat elkezdik érdekelni a lányok, először áll fel csaj láttán - ugyanígy történik, csak férfi/fiú látványára. Ennyire pofonegyszerű.


A nőknél nem tudom, hogy működik, azt majd ők elmondják.

2015. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy lesz valaki hetero?
2015. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
14/f kamasz vagyok.Sosem érdekltek a férfiak mindig a nőket bámultak meg de a Hipochaner vagyok és beképzeltem magamnak a melegséget.Voltam szerelmes lányba többször is.Felizgulok a nőkre,férfiakra nem de csak az jár a fejemben,hogy Meleg vagyok?Úgye nem vagyok meleg?És probáltam magam megnyúktatni.Ezzel a kérdéssel.Szóval ha engem eddig is a nők érdekeltek akkor nem fogok megválozni?
2015. aug. 23. 19:21
 7/13 kovpet ***** válasza:
100%

Hogy lesz valaki magas?


Ne agyald ezt túl. Ha a nők (neked a lányok) jönnek be, akkor hetero vagy. Ha a srácok, akkor meleg. Ha is-is, akkor bi.

Nincs ennek akkora jelentősége, hogy ennyire parázni kelljen miatta. Vagy, ami vagy aztán abból hozd ki a legtöbbet, amit dobott a gép. :)

2015. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szexualitassal egyutt szuletunk, viszont kulso tenuezo kell ahhoz Ra jojjunk, h nekunk mi(ki) kell 14/f/m
2015. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14 évesen még kő hetero voltam :D 26 évesen meg azt kell mondanom, hogy meleg vagyok. Ha meleg vagy az úgyis idők során kiderül, lehet csak 19-21 évesen döbbensz rá mikor egy olyan srácot látsz akiről nemtudod levenni a szemed és a közelébe akarsz lenni, és rájössz hogy szerelmes vagy. csak éppen az a bökkenő, hogy ő is fiú.. vagyis nálam így alakult a történet...
2015. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
a melegség a születés pillanatában dől el. én próbáltam magamra erőszakolni, töbször próbáltam lánnyal lenni kb 13 évesen. most jöhettek azzal hogy akkor még azt sem tudtam mit akarok, de végig éreztem hogy be sem jön, nem is szeretem, a fiuk viszont annál inkább vonzottak csak nem mondam meg magamnak ;) úgyhogy aki meleg az maximum magára erőszakolhatja, de nem jó..
2015. aug. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!