Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg akarok lenni mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg akarok lenni mert elegem van a lányokból? 19f

Figyelt kérdés
Számtalanszor halotam már ezt a verziót rengeteg pasitol és voltak akik tényleg megprobálkoztak a fiuknál azért mert elegűk lett a lányokból és ìgy állnak bosszút a lányokon hogy melegek lesznek,bevalom nekem is megfordult a fejemben ez a dolog mert egy normàlis lányt sem találok magamnak a interneten pedig beszélek melegekel és mind olyan normális jó ember hogy megfordult a fejemben hogy férfival lètesitsek kapcsolatot bár testileg nem tudok vonzodni a férfiakhoz de lelkileg igen és talán idővel tudnék testileg is vonzodni hozzájuk összintén.mit gondoltok erről érdemes erőltetnem?igaz ez olyan mintha egy meleg lányokhoz akarna vonzodni énis igy vagyok hetero vagyok és férfiakal akarok lenni mert az összes lány bunkó és sosem leszek boldog egy lányal esetleg talán egy jo szivű férfival ?

2015. febr. 8. 01:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

"ìgy állnak bosszút a lányokon hogy melegek lesznek"

Ezen baromi jót röhögtem, mondj még ilyeneket! XD

Baromi jó busszú az, hogy megfarkaltatod magad XD Ezzel tényleg bosszút állsz XDD

2015. febr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
70%
Előbb utóbb ugyis fogsz találni magadnak egy rendes lányt , és próbáld meg azt hogy ne csak az interneten ismerkedj hanem a valóságban is hidd el megtalálod az igazit ;))
2015. febr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem fogsz meleggé alakulni csak mert akarod. Ha a melegeket nem lehetett heteróvá alakítani a múltban mindenféle elektrosokkterápiával, ördögűzéssel, ezotévével, akkor fordítva sem lehetséges.
2015. febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
19 évesen nem találtál még olyan nőt aki úgymond az igazi számodra. Ezért szerintem nem kéne beállni a melegek közé, és ezzel nem állsz bosszút senkin, a legeslegnagyobb hülyeség amit valaha hallottam.
2015. febr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

heteróból sosem lesz meleg, melegből sosem lesz hetero. szerintem fölöslegesen aggódsz, hidd el a melegeknél is rengeteg ember van akiből biztos eleged lenne..találsz magadnak valakit:)

f/m

2015. febr. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%

"ìgy állnak bosszút a lányokon hogy melegek lesznek"

ezen majd beszartam a röhögéstől! Bosszút? pont le fogják szarni, hogy te meleg leszel-e vagy sem! Nekünk, megmaradt hetero pasiknak teszel jót, nagyobb választék marad nekünk!

Szóval felőlem nyugodta legyél meleg!

2015. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Iszonyat FAKE kérdés és éppen a meleg sztereotípiákra épít.


Negatív visszautasítások miatt valakiből nem lesz meleg ez fix.


Az ,h te úgy érzed ,h látsz rá esélyt ,h férfival is képes lennél kapcsolatot kiépíteni inkább utal rejtett elnyomott Bi hajlamra.Ostobaság lenne a visszautasításokkal takarózni.

2015. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

"ìgy állnak bosszút a lányokon hogy melegek lesznek"

Aha. Szegény csajok vizesre sírják a párnájukat, de még a villamosra is hüppögve szállnak fel. Hát semmi belátás nincs benned? Ennyire nem lehetsz érzéketlen a női szívek fájdalma iránt. Könyörülj rajtuk!

2015. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Manócska1 válasza:
91%
szerintem megtalálod te is az igazit,próbálj élőben is ismerkedni
2015. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Melegnek kell lenni.
2015. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!