Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg akarok lenni mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg akarok lenni mert elegem van a lányokból? 19f

Figyelt kérdés
Számtalanszor halotam már ezt a verziót rengeteg pasitol és voltak akik tényleg megprobálkoztak a fiuknál azért mert elegűk lett a lányokból és ìgy állnak bosszút a lányokon hogy melegek lesznek,bevalom nekem is megfordult a fejemben ez a dolog mert egy normàlis lányt sem találok magamnak a interneten pedig beszélek melegekel és mind olyan normális jó ember hogy megfordult a fejemben hogy férfival lètesitsek kapcsolatot bár testileg nem tudok vonzodni a férfiakhoz de lelkileg igen és talán idővel tudnék testileg is vonzodni hozzájuk összintén.mit gondoltok erről érdemes erőltetnem?igaz ez olyan mintha egy meleg lányokhoz akarna vonzodni énis igy vagyok hetero vagyok és férfiakal akarok lenni mert az összes lány bunkó és sosem leszek boldog egy lányal esetleg talán egy jo szivű férfival ?

2015. febr. 8. 01:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen kérdéseket miért tesztek fel? Ezzel nem csak a melegeket, de saját magatok is lejáratjátok. Ezzel azt feltételezed, hogy heteroszexuálisból lehet valaki homoszexuális, vagy akár fordítva, ami valójában nem igaz. Nem attól lesz valaki meleg, mert ő azt mondja. Attól lesz valaki meleg, ha a vele azonos neműekhez vonzódik. Amennyiben nem vonzódsz hozzájuk, akkor nem vagy meleg, hanem csak hülye, hogy ezt mondod. Amúgy is, miért akarnál egy férfival lenni, hogyha a nőkhöz vonzódsz? Ez hülyeség, már ne is haragudj.
2015. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

Fiam... Ez a kérdés lejáratja a melegeket, a nőket, de még téged is. Sőt, jobban meggondolva, leginkább téged. Úgy gondolod, hogy az különbözteti meg a két nemet egymástól, hogy a férfiak a jófejek a nők meg a bunkók? Vagy ezt még is, hogyan gondoltad?

Nem gondolod hogy inkább veled van a baj? Egyrészt mert ilyeneket kérdezel másrészt meg nem hiszem, hogy a boldog párkapcsolatban élő férfiak is ezt mondanák "az összes lány bunkó". Mindenesetre nem tűnsz túl értelmesnek, viszont kissé rosszindulatúnak igen. A melegség nem választás kérdése, ellenben az igen, hogy nem adod fel és igen is megkeresed azt a lányt, akit nem fogsz egy utolsó szemétnek gondolni.

2015. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Menj Afrikába!
2015. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

megsúgok egy titkot:

ha a lányok nem tartanak vonzónak, akkor a melegek, akik végtelenül válogatósak és igényesek (magamat is ideértve), még annyira sem fognak vonzónak tartani. szóval felejtsd el.

2015. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igy max magadon allnal bosszut komolyan! Ember ! 19 vagy nem 39!!!! :D fogsz talalni rendes lanyt nyugi :) En 19 eves lany vagyok, es mikor ugy ereztem h minden fiu seggarc mert csak a dugason jart az esze en sem lettem leszbi ugyanmar, hozza nem tudnek erni egy lanyhoz. :)
2015. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
70%
Szerintem egy próbát megér.
2015. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
26%
Én akármennyire is akartam a barátnőmet és meg szexuálisan is működött a kapcsolatunk, viszont azt a lelki erőt, amit most jelenleg egy fiú ad nekem, ő soha sem tudta megadni, akármennyire is kedveltem és szerettem a lányt, nem ment a dolog és ezáltal ő sem volt olyan boldog ahogy egy kapcsolatban az embernek lennie kéne
2015. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy előbb érzelem, aztán testi vonzalom.

Én is beleszerettem egy fiúba egyszer, aki testileg számomra taszító volt, de annyira erősödött a szerelem, hogy egy idő után vonzó volt a teste is.

De persze minden csak plátói volt.

2018. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!