Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság olyan srácot találni aki alternatív rockot hallgat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok olyan srácot akinek olyan a zenei ízlése mint nekem...30Y, kispál, kiscsillag, péterfy bori.. Hol vannak az igazi alter arcok?
2015. aug. 22. 22:14
1 2 3 4
 11/40 opened paradise ***** válasza:
Bár nekem is van olyan pólóm...de nyilván más okból.
2015. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
Szerintem koncerteken lehet leginkább találozni ilyen fiúkkal. Voltam már Kiscsillag és Kispál koncereten is. annyi aranyos srác volt, hogy nem tudtam merre nézzek. :))
2015. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Nekem is van, de én azért kívülről fújom azt a 3 albumot szóval *megtehetem* :D
2015. aug. 22. 23:18
 14/40 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan, aki külföldieket is hallgat (és nem csak egy számot hallgat egy adott együttestől) viszonylag sok van. :)

Koncerteken legjobb ismerkedni :DD

2015. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 opened paradise ***** válasza:

Ezzel nem vitatkozom :D

És külföldiekből még ki?

2015. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Queens of the Stone Age,Franz Ferdinand,Them Crooked Vultures,Arctic Monkeys,The Doors, Queen..hosszú lenne az a lista :D
2015. aug. 22. 23:43
 17/40 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb hibájának azt tartom, hogy nem voltam a 2010-es Kispál búcsúkoncerten. :( Egyébként én most 22 éves vagyok, és én azt veszem észre, hogy egyre kevesebben kedvelik az altert, mint mondjuk 5 éve. Aki kedveli, az általában legalább olyan idős mint én, a 16-19 éves ismerőseim közül kb. senki sem szereti. Ez szomorú jövőképet fest fel. :D
2015. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Kérdező: akkor neked 2013 az egy jó év volt, nekem is. :D QoTSA, AM, FF új albumok voltak akkor. :)
2015. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Hát én 17 éves vagyok, szóval nincs veszve a jövő teljes mértékben :D
2015. aug. 22. 23:51
 20/40 opened paradise ***** válasza:

Az is olyan búcsúkoncert volt,hog volt még azóta is nekik :D

De nekem is van pár ilyen,viszont azok olyanok,hogy úgyse jönnek többet vissza Magyarországra :/

Arctic Monkeys,Fall Out Boy,Foals,Script,Blind Channel...mind itt voltak és én meg kihagytam és egyik sem fog visszajönni.

2015. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!