Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság olyan srácot találni aki alternatív rockot hallgat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok olyan srácot akinek olyan a zenei ízlése mint nekem...30Y, kispál, kiscsillag, péterfy bori.. Hol vannak az igazi alter arcok?
2015. aug. 22. 22:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a Smoke Weed Ewryday sokkal jobb XD
2015. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

én ismerek ilyen srácot :D ( lány vagyok egyébként) amúgy meg tök jófej.

szóval vannak :)

2015. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Azért ne ez alapján keress magadnak fiút. :) De valóban sokat elárulhat egy emberről a zenei ízlése.

Én sokféle zenét meghallgatok, nyitott vagyok mindenféle stílusra. Többek közt az általad említett előadók néhány számát. Nem a kedvenceim, de ha úgy jön, szívesen meghallgatom.

2015. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Ittvagyok :) 18/f
2015. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
húú mintha csak én tettem volna fel a kérdést..:D sajna nem nagyon van ilyen fiú.:/
2015. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem magyart attól még hallgathatnak alt. rock-ot.
2015. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 opened paradise ***** válasza:

Minden nap megtalálom magam reggel a tükörben,nem nehéz...

Bár nem csak alt,hanem sima rock is,meg grunge,néha egy kis metál. És nem csak magyart.

2015. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Persze én is hallgatok külföldi előadókat is, de ha most odaírtam volna példának, hogy "nirvana" akkor tucatjával jelentkeznek az emberek, hogy ők hallgatnak rockot mert ismerik ám a smells like teen spiritet.. :D
2015. aug. 22. 22:55
 9/40 opened paradise ***** válasza:

Ugyan,a címét nem tudják,csak annyit,hogy a Bershkás pólójuk ahhoz kapcsólódik :D

Még mindig több,mint akik a Ramones-eset veszik...


Amúgy előbb írtam volna a Lithium-ot,vagy az On a plain-t,de inkább Soundgarden :)

2015. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Ohh tényleg, mennyire igazad van :D
2015. aug. 22. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!