Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem járok sehova hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok sehova hogy lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha nem járok sehova az iskolán és a sportoláson kívül (amit egyedul csinalok) az miről tudna beszélgetni lánnyokkal? Üres vagyok.



Nem, nem kockulok... Van gépem, de sosincs bekapcsolva...


Csak itthon fekszem szinte egész évben.

Nem tudom mitévő legyek mert barátaim nincsenek, egyedül meg nagyon hamar megunom ha elmegyek valahova.


1x sem voltam szilveszterezni vagy házibuliban.


Próbáltam az internetes ismerkedést 1x találkoztam egy lánnyal és azt mondta hogy tetszem neki (persze..), de szinte semmitsem tudtam neki mondani.


Ne mondjátok azt hogy egy ilyennek ne is legyen barátnője mert csak unná magát...


Nagyon nyitott lennék minden programra és dologra ha lenne mellettem valaki,de így eséllyem sincs megismerkedni valakivel.


Na meg a másik hogy soha nem volt dolgom lánnyal... Általános iskolában az a pattanásos kis lúzer voltam ezért persze hogy nem érdeklődtek utánam a lányok, de mára már sokkal jobban nézek ki (ahoz képest) és mikor ki tudnám használni akkor meg csak itthon ülök és csak komplexusaim vannak.


Suliban ismerkedés kizárva mert a 8.Kerbe járok. :/


Lehetetlen hogy barátnőm legyen igaz?

16/f


2015. júl. 26. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálam is elég hasonló a helyzet. Csak én vidéken lakom, Nyugat-Magyarországon.

18/f

2015. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ismerős :/

Én itt gykn próbálkozok, amennyire a szabályok mellett tudok..

2015. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Dehogy lehetetlen:D

Én is ilyen vagyok csak lány.Ha gondolod írj:)

2015. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem lehetetlen:D nincs olyan hogy lehetetlen ezt felejtsd el!:D én is hasonló típus vagyok(15l)... Attól még hogy nem jársz bulikba meg ilyen helyekre az nem feltétlen rossz:) barátaid meg valamilyen szinten csak vannak, biztos még ha nem örökre szóló legjobb barátok de valaki csak van (persze tudom nehéz barátkozni meg hasonlók,de biztos van a környezetben valaki akivel jobban tudsz beszélgetni stb.. Vele(vagy velük) próbálj meg programokat szervezni vagy hasonlók és közben biztos megismersz pár lányt is. Sok szerencsét kívánok hozzá:)
2015. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..

Ezt a kérdést én tettem fel, olvasd el, szerintem megéri! :)

Én pont máshogyan gondolkodom, mint te, csak én lány vagyok.:))

Szerintem ne görcsölj erre rá, miért kellene sietned a barátnő dologgal? Majd úgy is lesz, ha szeretnél, de ha nem, az sem baj.:))

És ahogyan előttem is írták, először inkább magadra fordíts időt, foglald el magad valamivel, és talán nem lesz ekkora űr benned barátnő nélkül sem, és rájössz, hogy egyedül is tök jól el lehet lenni, pláne a mi 16 évünkkel.:D

16/L

2015. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!