Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nincsenek barátaim és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barátaim és nem élek társasági életet meg nem járok sehova, attól még lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
vagy ez igy esélytelen?

2015. jún. 7. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimális így az esélyed. Magától nem fog bekopogni senki az ajtódon, hogy "szia, én vagyok az új barátnőd".
2015. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
roppant szórakotató lehet veled leélni egy életet. Ha találsz valakit aki szintén egy felmosóvödör életének intenzitására vágyik, akkor simán.
2015. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem esélytelen.
2015. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2, az, hogy valaki nem él társadalmi életet, és az, hogy valaki nem csinál semmit, az két külön dolog.

Mellesleg úgy látom, a nem túl társasági párok sokkal több időt tudnak egymásra szánni, épp azért, mert kevés idő megy el nekik a haverokkal (sokaknak persze kell ez is - lényeg, hogy az igények egyezzenek).

De visszatérve a kérdésre, tény, hogy így sokkal nehezebb új embereket megismerni.

2015. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem esélytelen, a páromnak is vagyok a barátnője, mégsincsenek itt bp-n barátai :D vayis csak általam. szóval ha megismersz egy csajt, akkor lehet, hogy bevisz a baráti társaságába és máris lesznek haverok is :) persze ez nem helyettesítheti majd a csajod nélkül eltöltött időt, mert egymás nyakán lesztek még haverozás közben is -.-
2015. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint te. :) Én társkeresőn kezdtem ismerkedni és be is vált. Megismertem egy hasonló személyiséggel rendelkező srácot, azóta együtt nincsenek barátaink és nem igazán járunk el sehova, viszont mindezt együtt csináljuk, ami szuper. :) Szóval attól, hogy te sem vagy az az őrült bulizós fajta még igenis lehet barátnőd, csak akarni kell és tenni érte...csak épp másként. :) Sok sikert. 25/N
2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!