Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsenek izmosabb női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek izmosabb női prostik?

Figyelt kérdés
Engem a sportosabb, izmosabb nők izgatnak, és főleg mivel a hétköznapokban nem sok ilyennel akadok össze, elmennék egy ilyen prostihoz. De nem találtam sehol ilyen hirdetést! Miért lehet ez?

2015. jún. 6. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy testépítő sem fogja a testét odaadni neked koszos 20ezer Ft-ért,szerintem 50-töl már esetleg,én anno talaltam olyan testépitő edzőt aki dominára hajlott volna 20ezerért,országos 10-ben lévő szépségröl van szó!
2015. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez jogos, de ettől még szerepelhetnének az oldalakon. ott is vannak olcsóbb és drágább lányok.

engem amatőr csaj is érdekelne, nem is kell annyira izmosnak lennie, mint mondjuk Toldi Zsuzsi.

2015. jún. 6. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
lxusprostik között lehet, hogy akad. amúgy azért, mert a legtöbb prosti buta és igénytelen és arra sincs igénye, hogy a testével foglalkozzon (a pics aruhákon kívül).
2015. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elég izmos vagyok. De sajnos ez elég kevés pasinak tetszik. Pedig én így vagyok szerelmes magamba és ez elég rossz ,hogy más csak vagy olyan aki azt akarja ,hogy verjem meg/ba**am meg felcsatolhatóssal! Én nem azért vagyok izmos, mert pasik akarok bántani, hanem azért ,mert így tetszik a testem. Amúgy teljesen átlagos dolgokra vágyom. 27/L (Az izmosat így kell elképzelni: 171cm 64kg testzsír:11%
2017. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak, vagy legalábbis voltak ilyen nők a rossz lanyokon, volt egy 32 és egy 36 éves...

Lehet még ott vannak, csak most nem találom Őket, de leh szünetelnek vagy ki tudja.

De aényeg, hogy az egyikre rákérdeztem és az átlag ár négyszeresét kérte volna...

2017. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!