Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem járok sehova hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok sehova hogy lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha nem járok sehova az iskolán és a sportoláson kívül (amit egyedul csinalok) az miről tudna beszélgetni lánnyokkal? Üres vagyok.



Nem, nem kockulok... Van gépem, de sosincs bekapcsolva...


Csak itthon fekszem szinte egész évben.

Nem tudom mitévő legyek mert barátaim nincsenek, egyedül meg nagyon hamar megunom ha elmegyek valahova.


1x sem voltam szilveszterezni vagy házibuliban.


Próbáltam az internetes ismerkedést 1x találkoztam egy lánnyal és azt mondta hogy tetszem neki (persze..), de szinte semmitsem tudtam neki mondani.


Ne mondjátok azt hogy egy ilyennek ne is legyen barátnője mert csak unná magát...


Nagyon nyitott lennék minden programra és dologra ha lenne mellettem valaki,de így eséllyem sincs megismerkedni valakivel.


Na meg a másik hogy soha nem volt dolgom lánnyal... Általános iskolában az a pattanásos kis lúzer voltam ezért persze hogy nem érdeklődtek utánam a lányok, de mára már sokkal jobban nézek ki (ahoz képest) és mikor ki tudnám használni akkor meg csak itthon ülök és csak komplexusaim vannak.


Suliban ismerkedés kizárva mert a 8.Kerbe járok. :/


Lehetetlen hogy barátnőm legyen igaz?

16/f


2015. júl. 26. 21:22
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ne felj en is ugyanilyen vagyok. En se szeretek elmenni sehova lanyokat se ismerek... de tudod milyen ez. En most a neten probalom hatha lesz valami. Azt javaslom te is folyatasd a neten a keresgelest.


16/f

2015. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kb. ugyan ez

19/F

2015. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én szivesen beszélgetek veled ha szertnéd és ha jobban megismertük egymást akkor elis mehetünk valahova ^^ 14/l
2015. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Sehogy.
2015. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz egész nap otthon? Komolyan fekszel csak? Akkor már inkább kockulj (de csak napi 2-3 órát max.) :D Vagy olvass, nézz youtubereket (magyarokat semmiképp), biciklizz osztálytársaiddal, vagy bármi :D Először ne a barátnő legyen a cél, először az legyen a célod hogy TE magadból egy jobb embert csinálj, aztán majd jöhet a barátnő is :D

Chatelj lányokkal, akár Tinderen, vagy bárhol :D csak szokd, hogy ők is ugyan úgy emberek, mint a többi srác :D

17f

2015. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Te legalább szabad akaratodból vagy otthon nem szülői szigor miatt... Lehet barátnőd, de mozdulj ki, menj valahova valakivel, ismerkedj. Ha nincs mèg ismerősöd sem chatelj lányokkal, gondolom fiúk kevèsbè beszèlgetnènek, de vannak kivètelek, ha szeretnèl írj. :)

lány voltam.

2015. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy az ellenkező nembe tartozom. 16/L
2015. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Rendelj egyet a netről. Jóféle guminőket árulnak manapság már.
2015. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem lehetetlen :D csak bízz magadban :D és próbálj akkor talán neten ismerkedni :D 14/l
2015. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Járj.
2015. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!