Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnőm, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockcsempész kérdése:

Hogyan lehet barátnőm, ha nem járok soha sehova sulin kivül?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy soha nem fogom életem barátnőjét megismerni, mert soha nem megyek bulizni, csak sétálni (egyedül), iskolába és edzésre. Nem tudom elképzelni, hogy hogyan fogom megismerni a következő barátnőmet.


20F, remélem lesz még barátnőm...


2015. jún. 25. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez a bajom.


Csak biciklizni megyek napi rendszerességgel utána meg otthon vagyok.


Mindig elgondolkodom hogy mit csináltam ma? Tulajdonkeppen semmit..


En sem tudom hogy ismerhetném meg a jövőbeli barátnőmet.


Nem vagy egyedül :(

2015. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia(sztok)!

Hát egyszerű: Menj(etek) el bulizni! :)

Másképp esetleg neten, vagy ha a suliban megtetszik valaki, akkor odamész hozzá.. Szóval, kezdeményezz te, főleg ha tetszik valaki! :)

Mondjuk, én neten nem annyira ajánlom.. De valakinek ott is összejön, szóval szerintm próbáld meg! :) Csak ellenőrizd le, hogy tényleg azzal beszélsz-e aki a képen van. Pl. mondd neki, hogy küldjön e olyan képet, amin fog egy lapot, amin a te neved van. ( Huhh, mennyi amin )

Szóval, próbálkozz(atok)!

Sok sikert kívánok nektek! :)

20/L

2015. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Keress társaságokat, akár haverokkal, osztálytársakkal, rokonokkal menjetek el ide oda. Vagy edzésen kívül keress olyan hobbit ahol lehetőséged van csajozni. Esetleg próbálkozz interneten ismerkedni, pl facebook. Legyel egy kicsit nyitottabb a valtozasra. Es inkabb ne vard a varatlant karbatett kezzel...
2015. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se jártam soha sehova sulin és délutáni kisebb sport vagy zenetevékenységeken kívül, mégis megismertem a barátomat. Mióta vele vagyok, már rengetek helyen voltam (nem bulikba, azokat a zenéket rühellem).


19/L

2015. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es nem bízod a véletlenre :-D ujjlenyomatot is veszel tőle ? :-D


A kérdezőnek mondom hogy ne barátnőt próbálj szerezni hanem havert.

Ha van egy haverod akivel elmehetsz bárhova akkor beindul az életed és egyszer csak azt veszed észre hogy mindenhol csajok vesznek körül.


De nem értem hogy te milyen edzésre jársz.

Bezárnak egyedül egy terembe és fedettpályás távolbanézés vagy mi a f.asz ?

Akárhányszor mentem le e gyúróba állandóan lettek haverjaim pedig nem is akartam.

2015. jún. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!