Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járok el sehova akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok el sehova akkor nincs esély rá hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Ha a sulin kívül nem járok el sehova sem mert nincs kivel és egyedül meg nincsenek lehetőségek akkor el is felejthetem azt hogy lesz barátnőm?

Suli nem lehetőség mert ott mindenki az a mindenki mindenkivel bunkó fajta (rossz sulit választottam).


A nyaram meg úgy telt hogy minden nap itthon voltam eddig, (nem vagyok kocka.. Nem is gépeztem vagy 3 óránál többet idén) de nagyon szivesen mennék én is bulizni, de nincsenek barátaim se a régi osztályom meg nem keres (bár azt nem is bánom)


Szóval akkor lemondhatok arról hogy barátnőm lesz?

16/f


2015. júl. 18. 19:13
 1/8 anonim válasza:
87%
Ha félpucéron nyírod a házatok előtt a füvet, akkor van rá esélyed.
2015. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ottvan a fészbúk, használd ki a modern technológia adta lehetőségeket és írj rá valami csajra, tessék már itt van egy kiindulópont
2015. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól még lehet barátnőd ^^ én pl jobban szeretem az ilyen fiúkat mert nem az van hogy leszar és biztos megcsal...ha pl mész valahova busszal vagy metróva vagy bármivel ülj oda egy csaj mellé és kezdj el vele beszélni...^^ és egyszer te is megtalálod majd azt a lányt aki érdekel <3 14/l
2015. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el táborba, strandra. Évközben meg járj el sportolni, zenélni.

Ha gondolod nekem pl. Írhatsz, szívesen beszélgetek veled:)

14/l

2015. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D. Javaslom hogy kezdj el gyúrni :D. És ezt nem olyan sablonként említem hogy így majd lesz csajod hanem mert jó időtöltés :D.
2015. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az edzés tényleg az :) Én is a te cipődben járok, annyi szerencsével, hogy én el tudok itt menni dolgozni. Egy kis faluban lakom, sok állatunk van, igazából a közlekedés borzalmas, hétvégente nincs is busz, szóval nekem a bulik kilőve, igazán nem is vagyok az a bulizós fajta. Hidd el így is lehet ismerkedni, így legalább kevesebb felszínes csajt is fogsz ki. Én úgy vagyok vele, hogy elkezdtem futni, biciklizni, edzeni, ezek legalább lefoglalnak. Tanulj nyelvet a szabadidődben, az sem egy hátrány.

17/F

2015. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iratkozz be sportolni valamit, ott tuti taálsz barátokat, ismerkedni meg a neten is lehet :) 16/l
2015. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez van nalam is:D mennek en bulizni de nincs kivel

Amugy ne vard hogy majd a lanyok becsongetnek hozzad, ha mast nem, menj el biciklizni a kornyeken, ulj ki egy parkba olvasni, ilyesmi, nem csak bulikban lehet lanyokkal talalkozni :)

Valakin csak megakad majd a szemed ;)

2015. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!