Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 21 éves lány vagyok. Soha nem...

21 éves lány vagyok. Soha nem jártam színjátszókörbe se sehova. A sulinkban volt, de nem voltam drámás. Viszont szeretnék járni vhova, vmi amatőr színjátszóba BP-n. Szerintetek van esély arra, h kipróbálhassam magam valahol?

Figyelt kérdés
Attól tartok túl sok gátlás szorult már belém ahhoz, hogy jó legyek és a legtöbb ilyen körben ezt nem tolerálják (érthető módon). Van egyáltalán még értelme (tekintve, hogy már nem vagyok gyerek?(ja, és olyan hely, ahol nem néznek ki, hogy fúúj te amatőr )
2012. máj. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Annyi szerencsém volt, hogy a mi városunkban van egy kis amatőr színház, ami mostanra már nem is annyira amatőr. Az ilyen helyek mindig hirdetnek színistúdiós felvételit, itt kellene próbálkoznod. Pesten biztos rengeteg lehetőség van erre. Ha dobsz egy privit, mondok konkrét személyeket, akinél tudsz próbálkozni. Megpróbálni mindenképp érdemes, mert sosem fogod megtudni máshogy, hogy van-e tehetséged és mennyire vagy gátlásos.

Sajnos én az voltam alapból is. Ráadásul beleszerettem az egyik vezető színészbe, reménytelenül és előtte abszolút nem tudtam játszani. Így 2 év után abbahagytam. De felethetetlen élmény volt, és rengeteget tanultam. Próbáldd meg mindenképp. Ha gondolod, dobj egy privit :)

2012. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is ugyanez érdekelne, 20 éves lány vagyok. Ha találtál valamit akkor megtennéd, hogy szólsz nekem is?
2012. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!