Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még esély, hogy tanár legyek?

Van még esély, hogy tanár legyek?

Figyelt kérdés
Általános iskolában szeretnék tanítani. Mindig ezt szerettem volna csinálni, de ma az osztályomnak fel kellett olvasnom a táblánál a házi feladatomat és úgy kivert a víz, hogy azt hittem elájulok. Elbizonytalanottam. Lehet, hogy nem merek majd a kicsik előttük tanítani, de az is lehet, hogy csak a velem egy idősekkel vagyok így. Szerintetek?
2012. ápr. 13. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért egy szereplésből nem kellene messzemenő következtetéseket levonni. Majd belejössz.

Én sulikban szoktam felvilágosítást tartani fiataloknak. Hát az első után még vagy fél óráig remegtem. A harmadik már nem volt vészes:)

2012. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ez semmit nem jelent, ki fogod nőni. Mire odajutsz, még sokat fogsz fejlődni.
2012. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 13. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem add fel.

.tiszta gaz ha valaki tanar..plane altalanos iskolaban...egyreszt semmi penzt nem kapsz erte meg a tiszelet sem a regi..

.ezt akarod te?? kis 8evesek közt megoregedni??? alighogy hogy kiteszed a labad az iskolabol es vegre elhetned az eletedet te visszamesz tanarnak akiket mindenki utál

a diákság árulói az ócska tanárok akik nemhogy tanitani nem tudnak de meg kulonbseget is tesznek kozottunk....

ne akarj tanár lenni feltéve ha hétvégén buli helyett 30 40 evesen dolgozatokat akarsz javitani amit te irattal csak hogy kussba legyenek a gyerekek...szval ne legy hulye mert az sok van Inkab. legyel kozgazdasz vagy valami

2012. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak mondom, hogy nem a hasamra ütve találtam ki. Szeretek tanítani, és szeretnék azzal foglalkozni, amit szeretek. Egyébként általános iskolában nem mindenki 8 éves. Azt senki sem mondta, hogy alsó tagozatosokat kívánok nevelni. És még egy, sok munka (nem csak a tanárkodás) jár azzal a feltétellel, hogy sokáig kell dolgozni.
2012. ápr. 17. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

akkor is.

aki tudja csinálja aki nem az meg tanítja örök érvényű igazság de!nem minden tanárra igaz. főleg az egyetemi oktatókra..

2012. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!