Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és már egy ideje nincs párkapcsolatom, mert olyan (elnézést a kifejezésért) idiótákba botlok csak bele, akik csak nemi kapcsolatot akarnak.

Oké, kisvárosban lakok meg minden, de akkor is, csak akad itt is olyan aki normális..

Igaz, csak szűk haveri társaságba szoktam járni, bulizni nem, mert az nem az én világom. A páwákat meg nem bírom.


Viszont nem is ez a lényeg. Tényleg "kihaltak" a normális pasik? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy mindig barmokat fogok ki?


18/l


2015. jún. 18. 19:27
 1/9 anonim válasza:
Leteznek normalis pasik csak kevesen(szerintem) neked pont azt az egyet kell megtalalni ;)
2015. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok barmot ismerek, soha nem botlottam bele egyikbe sem, és így szépen lassan megtaláltam azt az 1-et, aki egy igazi férfi, nem pedig ilyen páwa, gyúrós, bulis köcsög, akiknek alig van életük.
2015. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azok a "normális pasik" a barátzónában vannak általában.
2015. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szóló Millerrel. Azok a pasik, akik egy kicsit is másak, nem olyan páwák meg bunkók, 99%-ban a barátzónába kerülnek, a nők 99%-ánál. Tisztelet persze a kivételnek.
2015. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos így van. Én pont az ilyen típusú srácokat bírom, akik teljesen másak, mint a tucatpasik, viszont nem nagyon találkoztam még ilyennel. :( Akikkel találkoztam azok foglaltak voltak...
2015. jún. 18. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajj ne már. Találkoztál nem egy-két normális pasival, csak valami oknál fogva nem kell.

Nem "fogsz ki" barmokat. Őket te választod a barátzónások helyett.


Ez olyan, mint amikor valaki a tűzzel játszik, aztán csodálkozik, hogy megégette magát.


Ahogy a nők, úgy a férfiak is, amikor azzal jönnek, hogy "kihaltak a normálisak", akkor az elég szánalmas dolog tud lenni. Rosszul választanak, és nagyon jól tudják, hogy mit választanak, csak a bukás után valahogy sosem a megoldást keresik, hanem eljátsszák a mártírt.

Kib*szott gyerekes.

2015. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tyű, de ismersz!


Nem kéne így általánosítgatni, mert ez nem mindenkire igaz. Ez is csak egy kérdés volt, nem kell felkapni rajta a vizet, ha unod őket-esetleg idegesít, szimplán ignoráld.

Egyébként meg, nem vagyok az a "nem jössz be bocsi, de azért még lehetünk barátok?" típus. Sosem voltam ilyesmi helyzetben és egyik haverom sem azért haver, mert nem akartam vele összejönni. Elég kínos is lenne.

Én a fiúkban nem mindjárt a következő pasijelöltet látom.

Erről ennyit.

2015. jún. 18. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak még rendes pasik. Példának okáért itt vagyok én is. :) De amekkora mázlim van a világ másik felén élsz.

22/F

2015. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha közelben laksz elmehetünk beszélgetni, ha gondolod! :)
2015. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!