Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok erről? (Lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (Lány elmegy bulizni)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm elég ritkán, de el szokott menni bulizni / bálokba. Ez eddig teljesen oké, viszont egyszer nem kérdezte, hogy mennék-e vele.


Általában a barátaival(?) szokott lenni ilyenkor, velük szívesen megy. Talán szégyell engem? Kicsit zavar ez a helyzet, tök rosszul érzem magam mikor így eljár..

Ugye bulikban ismerkednek, volt már többször, hogy próbálkoztak nála, megfogták ilyesmi..

Soha nem mondanám neki, hogy ne menjen, mert megérdemli, hogy kikapcsolódjon néha.. de ez nekem azért rosszul esik.


Sőt a szalagavatójára sem szívesen hívott meg, és az volt az indoka, hogy a társai bunkók és utána kibeszélnének minket meg kitalálnának rólunk hülyeségeket..stb. Szóval inkább mondtam, hogy akkor nem megyek, pedig szívesen megnéztem volna. Tehát akármilyen rendezvény vagy esemény van nem hív / nem szívesen hív el.


Amúgy 18 évesek vagyunk mindketten, különböző városban lakunk, másfél éve vagyunk együtt, viszonylag jól megvagyunk, nem szoktunk veszekedni, semmi ilyesmi. Ő szép lány, én inkább átlagos kinézetűnek mondanám magam. (Itt gondolok arra is, hogy nem követem az ilyen b**is stílusokat, nem vagyok sem elhízott sem vékony.)


Nem az, hogy mindenképpen el akarok menni vele mindenhova, csak az, hogy még meg sem kérdezi meg semmi.


Ti mit gondoltok erről? Voltatok hasonló helyzetben? Előre is köszi.



2015. jún. 13. 16:37
 1/8 anonim válasza:
Szerintem megcsal
2015. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért ragaszkodik hozzám? Lehetne neki más.. amúgy jól megvagyunk.
2015. jún. 13. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert szeretne kicsit nélküled i szórakozni. Mármint nem tudom milyen gyakran találkoztok/csináltok valamit, de a barátaival is kell lennie nem? Hmeg te is ott lennél akkor szerintem nem tudná annyira magát elengedni. Az emberek máshogy viselkednek azért barátokkal mint a párjukkal szóval szerintem ez lehet az oka. A szalagavatós cuccra amit mondott az hihető is lehet abban az esetben ha esetleg kicsit önbizalomhiányos esetleg visszahúzódó vagy félénk. Mert engem is idegesítene és zavarna ha kitárgyalnának a bunkó osztálytársaim :) De ez csak egy lehetőség. Persze az is benne lehet a pakliban hogy esetleg megcsal. De ezt ennyiből nem lehet megállapítani
2015. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld. Igazából nem valami gyakran találkozunk, (pl.volt hogy 3hétig semmi) szóval azt se mondhatom, hogy egész nap rajta lógok. Bármikor elmehet a barátaival ha kedve tartja. (hozzáteszem kb. 10ből 8 barátja fiú)
2015. jún. 13. 17:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem inkább az jött le, hogy fontosabbak neki az idióta ismerősei, mint én.
2015. jún. 13. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hogy néha szeretne a barátaival lenni érthető. Mondjuk, hogy a szalagavatójára nem hívott az durva azért... Te meg puhafütykös voltál, hogy ezt csak így hagytad és ez hosszú távon nem tesz jót a kapcsolatnak. Én a helyedbe ezt letisztáznám vele egyenesen, érthetően, keményen, de nem sértődötten.
2015. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen azt én is lehagytam hogy meg kéne beszélned vele hogy miért nem hív sehova meg hogy neke ez rosszul esik. Muszáj megbeszélnetek a dolgokat különben nem is tudtok rá megoldát találni :)
2015. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szégyell téged a barátai előtt. Felmerülhetett a dolog a megcsalásról, mivel fordított esetben esetben férfival akivel az ember lánya (Ha tényleg elfogadható külsővel rendelkezik) még nem jár de a pasi fel sem akarja vállalni a kapcsolatot akkor valószínűleg, sőt biztos jele a fiú csak szexelni akar a lánnyal, miközben lehetséges az is hogy a pasinak van is valakije aki haragudna ha meglátná hogy más lányokat is dönget.

De ebben az esetben nem gondolom hogy megcsal csak azért mert valaki közeledik hozzá amikor nem vagy ott, mert az olyasmihez a lány beleegyezése is kéne és ha úgy lenne akkor pedig nem járna veled, pláne külön városba hanem keresne valaki mást akivel kényelmesebb. Szégyell valami miatt. talán van valamilyen testi hibád amit itt nem írtál le, arcon van mozgásban ami miatt nem akarja hogy téged vagy őtet is miattad csúfolják. és igen halványan felmerülhet az is hogy valaki tetszik neki akit viszont ő nem kaphat meg mert talán a fiú észre sem veszi és nem akarja hogy az a kis 1%-nyi esélye is elússzon hogy összejöjjön valakivel ha veled meglátná az a másik. és ha összejön a kiszemeltel akkor gondolom téged megreptetne.

Igy vagy úgy de én is átgondolnám a kapcsolatot hogy érdemes-e olyan valakivel folytatni aki nem vállal fel a barátai előtt. Beszélned kellene vele, komolyan és őszintén, hogy mi a gond ami miatt a szalagavatójára sem hívott meg.. esetleg nem-e a családja nem lát téged szívesen és az lenne a gond. De ha nem ad egyértelmű hihető, elfogadható pontos választ a problémára ami akár orvosolható közösen akár nem, akkor legjobb lenne külön utakon. Akivel nem lehet megbeszélni, őszintén áttárgyalni a dolgokat, felmerülő problémákat avval hogy képzelnél el, hogy akarnál leélni egy közös életet. Örökké nem dugdoshat a világ elöl ő sem téged. ha együtt akar élni előbb utóbb fel kellene vállalnia akkor is ha van valami amivel a barátai ismerősei csúfolhatnak titeket. amúgy meg minek barátkozik ahogy írod "bunkókkal". Elvégre a barátait ha nem neki fizetnek a barátkozásért, akkor maga választja ki. és ha nem költene olyanokra akkor még a pénze is megmaradna. Na meg ott a közmondás is Madarat tolláról embert barátjáról. Szóval ha a lány barátai bunkók akkor....

2015. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!