Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a fiatal nőkről akik nem járnak el bulizni, nem isznak elkoholt?

Figyelt kérdés

a 20-25 közötti korosztályra golndolok

körülöttem mindenkinek annyira természetes hogy elmegy bulizni, iszogatnak, de én nem szeretem az ilyet, és amikor hívnak akkor nem tudják megérteni ezt, afféle különcnek tartanak...

Velem van a baj?


2015. máj. 8. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én konkrétan megmondom a környezetemnek, hogy nem iszok alkoholt csak nagyon ritkán és akkor is keveset...nem tartanak különcnek, csak poénkodnak rajta...pl kollégákkal megyünk sörözni és mondták, hogy nekem "fantázás lesz" :D

tehát nálam a környezetem elfogadja...senki nem akarja rám erőltetni, sőt sokak szerint én csinálom jól, hogy nem iszok és nem dohányzom...


ha te nem akarod nem iszol és ha valaki rád akarja erőltetni és te hagyod magad akkor túl gyenge voltál...ha nem akarod akkor ne tedd meg! ha meg bántanak emiatt akkor a társaság nem megfelelő...el kell fogadniuk azt, hogy te nem iszol és neked azt, hogy ők (jó esetben!) néha legurítanak pár pohárral...


22F

2015. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Amanda89 válasza:
Én 25 éves nő vagyok és én sem vagyok oda ezekért a dolgokért, és ez egyáltalán nem is baj. Nem vagyok bulizós, alkoholt sem szeretem, ritkán iszom nagyon, nem gondolnám, hogy attól lehet csak jó hangulat, hogy vödörszámra isszák az alkoholt. Nincs ezzel semmi baj szerintem, csak sajnos a mai világban már alig van olyan ember akinek nem az a kikapcsolódás, hogy igyon szeszt.
2015. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, emiatt sokszor magányos és jópárszor megkaptam már, hogy prűd vagyok, meg túl visszafogott.

20/L

2015. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló, nálam is ezeket mondják vissza, ami szerintem nem igaz;

engem nem zavar ha mások isznak, csak az amiko rengem emiatt megszólnak, vagy rám akarják erőltetni; máskülönben ha nem zargatnának ezzel nekem se lenne bajom

2015. máj. 8. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolok semmit, te dolgod, nem tartok emiatt különcnek senkit.

Ellenben azt nem bírom, ha átesik valaki a ló túloldalára.

Vagyis elkezd ítélkehni azok felett, akik isznak alkoholt, és eljárnak bulizni. Én szeretem magam jól érezni, nem hiszem, hogy ettöl rossz ember vagyok és ártok valakinek.

2015. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok róluk.


De itt nem a buliról van szó meg piáról hanem arról h eljárni bárhova is, hogy ismerkedni emberekkel, hogy emberek közt legyél. Nem pedig otthon gubbasztani állandóan és várni a sültgalambot.

2015. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy képes önállóan eldönteni, mire van (ill. ebben az esetben nincs) szüksége és nem birkaként megy a többiek után, mint a 90%.

Az a "jókedv" pedig, ami alkoholnak köszönhető, szerintem igen kétes értékű.

2015. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:
100%
Tekintve,hogy hasonló vagyok,csak férfiban,ezért semmi rosszat,sőt.
2015. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem piálok, viszont egy havas utcában bármikor benne vagyok. :DDD
2015. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Becsülöm az ilyet.
2015. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!