Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a 15-16 év körüli lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a 15-16 év körüli lányok gyenge pontjai? Mi jön be nekik egy fiú?

Figyelt kérdés
fiúk is válaszolhatnak, de jobb lenne ha inkább lányok

#tini #szerelem #lányok gyenge pontjai
okt. 16. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

Módusz: legyen magas, ne legyen dagi, ha felnőtt, legyen releváns jövedelme, ha tini, akkor esetleg legyen dumája


70% külcsín - 30% belbecs


A teenager korosztály JELLEMZŐEN még így gondolkodik, csak sokak nem látják be... Nekik még érzelemvezérelt (hormon) életük van, s mivel tapasztalatuk nincs, nem tudják értelmezni a komoly szavakat, a szerelmet gyakorta azonosítják a testi paraméterekkel, a testi vonzódással

okt. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
47%
5-ös! Amikor ide regisztrálsz, elfogadod a szabályzatot. A szabályzatban benne van, hogy szabad privátot írni. Nyilván az alap-emberi tisztelettel és udvariassággal. De annak elfogadását is magával hozza, hogy ha itt kiírok bármit - akkor kaphatok privátot és azt köteles vagyok tisztelettel és becsülettel fogadni, ha olyan, akkor válaszolni is rá. Ha kiírok valamit, tartsam már tiszteletben a válaszoló azon jogát, hogy esetleg ő csak nekem akar írni és nem a fél világnak. Ha én kikötöm, hogy nem kérek privátot - akkor ne írjak ki semmit. Igaz?
okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen konkrét dolog, ami mindegyik 15 és 16 éves lánynak bejön.
okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
12, Jól van már. De direkt azért írtam, mert az ilyen kérdések alá amikor válaszolok nem túl szép privátok érkeznek. De ebbe komolyan bele kellett kötnöd? Hogy az embereknek mennyi ideje van....
okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
#12 Ha 10-ből 9 privát nem undorító dolgokkal lenne tele, akkor érhető lenne az álláspontod.
okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%

Undorító privát: Szia lenne kedved ismerkedni? És társai. XD

Na ezaz amit bezzeg mi fiúk sosem kapunk meg, hiába írunk ide bármit is.

okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

Hetes vagyok

Általános dolgokat írtam, de egyébként gyenge pontom a hosszú, kissé hullámos-göndör haj, amennyiben jól áll az illetőnek

okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

16: Tudod te milyen privátokat kapok?

Leírok egy párat:

Éjjel nappal kívánnálak

Fogd be a p1csádat

Vagy amikor egy több mint 30 év korkülönbséges pali próbált nagyon undorító dolgokkal fölszedni.

Vagy esetleg a:

Én sz@td0gnálak ha találkoznánk az is kúltúrált? És ezek érkeznek 99°%-ban. És a legtöbb férfi azt mondja hogy ezt csak dicséretként vegyük. Hát ez nem dicséret

okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
19%

18

Látod mi meg még erre sem vagyunk méltóak.

okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj rám, ne vegyél semmibe, nevettess meg.
okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!