Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a 15-16 év körüli lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a 15-16 év körüli lányok gyenge pontjai? Mi jön be nekik egy fiú?

Figyelt kérdés
fiúk is válaszolhatnak, de jobb lenne ha inkább lányok

#tini #szerelem #lányok gyenge pontjai
okt. 16. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Miért lenne jó, ha a lányok válaszolnának? Kit kérdezel arról, hogy hogy kell halászni - a halat vagy a halászt?


Egyébként a figyelemért mindenki megbolondul ebben a korban, ezt kombinálod egy kis izgalommal, határok feszegetésével, és a legtöbb lány térden koppan.

okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Kocsi.
okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Lány vagyok, ami bejön: A jó illat, figyelmesség, egyediség (ne ugyanolyan roadman legyél, fluffy hajjal és pocóval), a kedvenc stílusom fiúba/ férfibe az Old-money de nem ragaszkodok hozzá mert rettenetesen drága,és sok emberhez egyszerűen nem illik a legfontosabb nekem a hűség, és az érett gondolkodás. Nekem nincs szükségem pénzre, mint ahogyan az sokan hiszik. A kinézet nem mondom hogy nem számít, de nem elsődleges, egy átlagos se nem csúnya, se nem gyönyörű ember már lehet nagyon vonzó, sőtt egy közvélemény szerint "csúnya" embert is megszépíthetnek a belső értékei. És a legfontosabb hogy ne nézze le a nőket, ne csak egy játéknak higgyen, és vegye figyelembe az érzéseim. Törődjön velem, de igényelje azt is hogy én is törődjek vele, minden legyen kétoldalú
okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Ahányan vagyunk, annyi minden másra vágyunk. De alapvetően szerintem az a legfontosabb, hogy tudjon minket szeretni és maradjon hűséges. Ez szinte minden életkorban aktuális.

17/l

okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
3. vagyok és azt elfelejtettem mondani hogy NEM kérek privátot
okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Alapvetően amit szeretnek:


Valamilyen legutóbbi divat szerint vágott frizura (fészek, fürtös)


Legyél egy született kretén (nem megjátszott hanem az igazi) aki szeret hülyeségeket csinálni


Nem hátrány ha a pia, cigi, hell van nálad, vagy könnyen hozzá tudsz jutni illetve kínálni vele


Paraszt, tapló beszólogatások


Buli, buli, buli és fesztivál

okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Hozzá illő stílus öltözködést illetve frizurát illetően

érzelmi intelligencia, nyitottság, számomra ezek fontosak; de legyen kedves mindenkivel

És nem árt ha bújós, mert én az vagyok

okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Legyen csúszda vagy karfiol hajad, lehetőleg festettszőke és járj heti rendszerességgel felnyiratni.


Hordjál drága ruhákat, de legyen feszes szakadt nacid, nyakláncod, egyfülbevalód.


Legyen tetoválásod 18 alatt.


Cigizz (mindegy hogy sima vagy ecigi) és igyál rengeteget, mert ez hatalmas vonzerővel jár, de azért látszatra légy kigyúrva rendesen, mert az nem számít, hogy belül egy roncs vagy egészségileg ha kivülről egészségesnek nézel ki.


Bulizz többször minden hétvégén, és legyél ott a legnagyobb hangú ember.


Legyen széles baráti köröd, hogy lássák, hogy mekkora státuszban is vagy.


Dicsekedj azzal, hogy mit műveltél le korábban más lányokkal, hogy mutasd, te tapasztalt gigachad alfahím vagy.


Legyél nagyhangú kretén, és folyamatosan játszad az agyad, lehetőleg káromkodj sokat és beszélj mindig emelt hangon, gangstásan.


Legyen minél hamarabb jogsid és valami full alap kocsid.


Úgy ez jön be a mai tini lányoknak sajna.

okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 IgaziÚriember ***** válasza:
95%

Én egy intelligens, jómódú, magas, sármos, izmos, elit Úriember voltam világ életemben, mind a gimiben mind az egyetemen kifejezetten kedvelték a társaságomat a hölgyek (és jópár ribi is bepróbálkozott akiket lepattintottam).


Nagyon egyszerű a titok: ne legyél egy önbizalomhiányos, életképtelen, panaszkodó, letargiával küzködő szerencsétlenség, hanem olyan legyél akinek jó a társaságában lenni, életvidám, határozott. Ennyire egyszerű

okt. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Nálam nem kell modell kinézettel rendelkezni ahoz, hogy valaki vonzó legyen.

Egy teljesen átlagos is lehet nagyon figyelemfelkeltő nálam.


A haj az nálam igazából mindegy, a lényeg hogy szeresd azt a stílust amit viselsz. Legyen az raszta, buzz cut vagy bármi egyéb.

Nekem a sport nagyon fontos, főleg ha küzdősport, de bármilyen más sportban is támogatom a páromat ha úgy alakul.

Testalkat is elengedhető nálam. Ha mozog valaki de kicsit nagydarab (azért nem elhízott) attól én még simán összejövök vele :)


Lehetőleg ne legyen cigi, pia és egyebek. Bulit sem támogatom, de nem is ítélem el. Én nem járok és ennyi:)


A legnagyobb hangsúly a belsőn van. Ne legyen tapló, a nőkkel egyenlő félként bánjon, senkit ne nézzen le


Szerinted ezek a legfontosabb dolgok

okt. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!