Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez nagyon kiábrándító egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon kiábrándító egy lányban?

Figyelt kérdés

Rólam van szó,tetszik egy fiú(osztály tars),de félek,hogy butának tart.

Az érzelmi intelligenciám nagyon fejlett,viszont nem mondhatnám,hogy okos vagyok. Sokszor nem tudok koncentrálni,szétszórt vagyok,lassabban fogok fel dolgokat mint az átlag. Rossz jegyeim vannak,pedig szinte minden szünetben tanulok,szorgalmas is vagyok,mégsem vagyok jo a tesin és a rajzon kívül semmilyen tantargyban, hiába igyekszek bármennyire.

De ezenkívül például jó a problémamegoldó kepessegem,az emlékező kepessegem,megerto vagyok,kedves türelmes is.

A fentebb felsorolt negatív tulajdonsagok nagyon taszítóak egy fiú számára?

18/l



2021. dec. 7. 20:05
 1/4 anonim válasza:
81%
Nem annyira csak egy ici picit. De az nem baj. ^_^
2021. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha ezt így össze tudtad foglalni, akkor van önkritikád és nem is vagy buta.

Számomra nem vagy kiábrándító.

2021. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Számomra sem kiábrándító.:)
2021. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Én hasonló vagyok, csak azért nincsenek nagyon rossz jegyeim, viszont ehhez nagyon sokat kell tanulnom.

Szétszórt vagyok, feledékeny (nem tudok odafigyelni a határidőkre, pedig már mindent megtettem, naptárt vezetek, stb), kétszer és lassan kell elmondani nekem dolgokat. Amikor kisebb voltam, szüleim el is vittek nevelési tanácsadóba, ahol megállapították, hogy valami keresztagyféltekés mittudomén mim van, ami miatt lassabban jut el az információ az agyamba.

Az érzelmi intelligenciám nekem is nagyon magas, és kicsit elvont vagyok. Azt szokták mondani, valahol a rózsaszín felhők felett lebegek. Gyakran elkalandoznak a gondolataim.

Vannak területek, amik kifejezetten a gyengéim. Pl. a földrajzi dolgokat egyszerűen nem tudom megjegyezni, és ezért sokszor kellemetlen helyzetbe kerülök. Pedig próbáltam térképeket nyomtatni, szobába ragasztgatni, hátha.

Nagyon szeretek olvasni, rengeteg könyvet elolvastam már.

Mindezek ellenére, hogy ilyen kis butácska vagyok, a barátom nagyon szeret engem, és cukinak tart, sőt azt szereti bennem, hogy irányíthat, fognia kell a kezemet, figyelmeztetni dolgokra.

2021. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!