Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én volnék "finnyás" vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én volnék "finnyás" vagy ez másnak is kiábrándító lenne, hogy a lány csak úgy lazán felvette a telefont miközben beszéltem hozzá?

Figyelt kérdés
Semmi "bocsi, egy pillanat" vagy ilyesmi...
2016. szept. 5. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem kiabrandito egyszeruen egyertelmu jel hogy telibeszarja amit mondog tehatleszar teged :) semmi nincs ezzel egy alap inteligencia nincs benne szoval nyugodtan tedd te is ;)
2016. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Attól függ kitől és milyen ügyben hívták, ha várta már és fontos volt, akkor szerintem elnézhető 1x,főleg, ha esetleg utána bocsánatot kért, vagy megmagyarázta de egyébként illetlenségnek tartom én is.
2016. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
62%
Igen. Intelligencia nincs elég...
2016. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiábrándító.
2016. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is mindig felveszem a telefont,ha hivnak,akarkivel vagyok. De azert annyit valoban mondhatott volna,hogy "bocsi,ezt felveszem,lehet,hogy fontos". Valoszinuleg tenyleg nem erdekled tulsagosan.:(
2016. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!