Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire kiábrándító, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító, ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés

A kiszemeltem ma megtudta,hogy cigizek,mert megérezte rajtam és rákérdezett,hazudni meg nem akartam.

Elég furcsa arcot vágott,most meg félek,hogy végleg rámkerült a "friendzone bélyeg".


2015. jún. 25. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
nálam 100%-ig :/
2015. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 kérdező140 ***** válasza:
7%
Én már a cigifüstjétől is rosszul vagyok ezért teljesen kizáróok
2015. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
74%

Szerintem nem az.

Csak ha divatcigis ribi

2015. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, nem kiábrándító én csak ritkán cigizek alkalmanként, de viszont szoktam vizipipázni.
2015. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Kapásból ugrik a csaj, ha cigizik. Nem érdekel érződik-e rajta, ha meglátom a kezében, akkor pápá.
2015. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon. Nem jönnék össze olyan lánnyal, aki cigizik
2015. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Nekem se kéne cigiző lány..
2015. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
milyen egyhangú válaszok:d
2015. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

40+-os exdohanyos pasaskent kent mondom, hogy az utcan meglatott lanyok csinossagfaktora kb. a tizedere zuhan, amikor meglatom a szajukban vagy a kezukben a cigit.


Gyanitom eleg fiatal vagy meg, addig szokj le, amig az egeszseged ra nem megy. Sargulo fogak, buzlo lehellet, foltos ujjak, nem is tudom a felesegem hogy birta velem amig cigiztem...

2015. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon! Én nem dohányzok, persze kipróbáltam, de.. szar az egész, úgy ahogy van! A velem egykorúak meg divatból szívják, gratulálok nekik.


Viszont! Ha a lány nagyon érdekel engem, és mindene megvan, tehát intelligencia, talpra esett, stb.. Akkor, ha már összejönnén utalnék arra,hogy jó volna, ha nem dohányozna. Ha nem szokna le, akkor viszlát.

2015. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!