Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék korombeliek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék korombeliekkel társkeresés céljából?

Figyelt kérdés

A környezetemben levő fiatalok közül szinte már mindenkinek volt párkapcsolata,viszont nekem még barátaim is alig akadnak. Nem tudom hol találhatnék magamnak egy társat,hiszen nem is igazán járok el otthonról,meg a kormány egyre több korlátozást vezet be a járvány miatt.


17/L



2020. nov. 19. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Igen, vagyunk így ezzel egy páran, mondhatni ismerős a történet... A kérdésedre (hogy hol lehet korodbeliekkel ismerkedni), sokszor nincs egyértelmű válasz, mert inkább toxikus emberek vannak a médiafelületeken és a társkereső oldalakon, akikkel a normálisabbak legfeljebb 6-7 percet bírnak ki. Ez alól a GYK se kivétel, de időnként rá tud mosolyogni a szerencse az emberre.


19/F

2020. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Jelenleg sehol. Várd meg amíg vége lesz ennek a helyzetnek.
2020. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
22 f . ha akarod haverkodhatunk. én is vágyok már egy társra csak hát lány legyen az illetö és komoly is .
2020. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Anotalk,Tinder,Badoo.Ezek alapok,de hátha szerencséje van az embernek.Nekem még nem volt.


21/F

2020. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, a netes ismerkedés nekem nem jött be (Tinder, Badoo + egyéb baromságok), a gimiben, meg az egyetemen sem volt túl nagy társaságom, "társaságba" nem jártam, mert nem volt hová. Néha eljárok ide-oda volt osztálytársaimmal, szaktársaimmal, de ennyi.


Biztos kaptál több tucatnyi üzenetet a hősszerelmes kiéhezett gyakoris kanoktól, de ha esetleg van kedved beszélgetni, nyugodtan írj privátot.


20F

2020. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!