Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék hozzám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék hozzám hasonló fiúkkal?

Figyelt kérdés

Alapvetően én úgy gondolkodom, hogy a szerelemben nem a kor, a külső és a többi felszínes dolog az elsődleges szempont. Nyilván azért ezek is fontosak egy kapcsolatban, de nekem alapjáraton nem ezek a mérvadóak. 😄


Nem álszenteskedésből mondom, hanem komolyan így gondolom.


Tudom,biztos vannak ilyenek de nekem eddig más tapasztalatom van.


Hol ismerkedjek? (net)


16/L



2020. febr. 5. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Itt is kapsz ezután 2000 privit, esetleg Anotalk, ahol sok veled egykorú van fent.


Viszont számomra a külső pont ugyanolyan fontos tényező, mint a belső, mert ha alapból nem tűnik szimpatikusnak/vonzóbbnak más lánynál, akkor sajnos hiába tökéletes belsőre. És ez ugyanígy igaz fordítva is. Ha nem azonos az értékrendünk vagy belsőre nem nyeri el a tetszésemet, akkor hiába a gyönyörű külső. 18/F

2020. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
De jó lenne, ha mindenki így gondolná. Amit eddig tapasztaltam fiúként az az, hogy mindenki azonnal kor, kép. Pedig semmit sem számít. Én abban is benne lennék, hogy ne lássuk egymást a másikkal a találkozásig. Amúgy nincs konkrét hely, bárhol lehet. Beszélgess emberekkel, bárhol ahol lehet kommunikálni, aztán hátha. És merj te is kezdeményezni nyugodtan, ha látsz valakit aki szimpatikus, ne félj, nem ciki.
2020. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Bárhol, akár itt is. De mivel majdnem biztos, hogy igazából nem ismerkedni akarsz hanem valami egopolír miatt szeretnél , így igazából sok értelme nem lesz.
2020. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

"a szerelemben nem a kor, a külső és a többi felszínes dolog az elsődleges szempont."

Ez nem ilyen egyszerű és ezzel te sem vagy így. Miért dobálóztok ezzel, ha nem is értitek, hogy mit jelent??? Amíg nem vagy tisztában a fogalmakkal, addig ne dobálózz velük. Ha szerelmes (!) az ember, akkor nem számít, hogy a másik fél mennyi idős, vagy hogy néz ki, mert más szemmel látod, a "szerelem vak" kifejezés is innen ered. Azt viszont nem tudod kierőszakolni, hogy egy random emberbe beleszeress. Hiába mondod, hogy nem számít a kor és a kinézet. Egy 50-es nagy szakállas férfibe bele tudnál szeretni? Ha nem számít a kor és a külső, akkor még egy 100 évesbe is, igaz? A fenti kijelentéseddel nem azt közlöd a világ felé, hogy értelmes és elfogadó lány vagy, akivel öröm összejönni, hanem azt, hogy kortól és kinézettől függetlenül bárkivel összejönnél. A legszomorúbb ebben az, hogy fingod sincs a témáról, azt hiszed, hogy ezzel kitűnsz a tömegből, szerinted pozitív dolog amit leírtál és várod a privátokat, mondván hogy erre biztos kapnak a pasik. Végülis, ha már úgyis kijelentetted, hogy te fűvel-fával, biztos megjelennek a helyi perverzek. 😁 N

2020. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Csak ne társkeresőn ismerkedjetek :D Amúgy neten is ugyan úgy kihasználják egymást az emberek sajnos, még nem igen láttam én se olyan lányt akibe meglenne a hűséges, őszinteség, ne mutogatná magát stb... Amúgy az egyik "moderátor" nagyon vicces kedvébe van hogy folyton törli a válaszomat, bezzeg aki egyből leírja hogy ismerkedjenek vele azt nem törlik, nem is értem az ilyennek mi köze a moderátorsághoz :D

Sok szerencsét az ismerkedéshez, csak vigyázzatok neten nagyon!

19f

2020. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!