Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ideje próbálozok párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DeaDO kérdése:

Egy ideje próbálozok párt találni magamnak, de nem jön össze. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt időben (a karanténon kívűl), de valahogy nem találok senkit. Teljes mértékben átlagos srác vagyok és az elvárásaim se nagyok. De ennyi ilyen próbálkozás után néha felmerül bennem, hogy lehet bennem van a hiba. Jók a komunikációs készségeim, van humorom, mindenre nyitott vagyok, akár semmiről is tudok egy fél órán keresztűl beszélni. De lehet, hogy csak Baranyába nem szokás a valóságban ismerkedni. Esetleg aki ide valósi, hol lehet ismerkedni Baranyába? Illetve valami tipp, hogy mi lehet a probléma? (Kor és nem megjelölést szeretnék)


17/F



2020. aug. 3. 22:21
 1/1 anonim válasza:

Párt találni 17 évesen, de 27 vagy 37 évesen sem könnyű. Sok ember van, de csak kevés illik össze, és azt a keveset meg kell találni. Ehhez el kell járni otthonról, ismerkedni, akár társkereső oldalakon regisztrálva randikat szervezni, új csoportokba tagnak jelentkezni (nem social mediában gondoltam, hanem mondjuk sakk-szakkör vagy hasonló, szóval ahol tényleg találkoztok)

Hajrá :)

32N

2020. aug. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!