Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek odamenni a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek odamenni a kiszemelt lányhoz, és már eléggé ki vagyok, valakinek van valami ötlete? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,évfolyamtársam..anno hajtottam rá,de offolt azzal az indokkal,hogy még nincsen túl az exén. Oké,én ezt elhittem neki,meg minden.Viszont azóta ettől függetlenül teljesen összetört az önbizalmam..ez a dolog március 20.án történt amúgy,és azóta kb.heti egyszer,vagy jó esetben 2szer mertem megszólítani..Mindig úgy vagyok vele,hogy ahh ma rossz a hajam,a holnap pont ott lesz órájuk ahol nehéz lenne megközelítenem őt,ahh holnapután meg már hétvége..azután hétfő,akkor meg alapból rossz a közérzetem és azért nem.....és kb. ez így megy másfél hónapja..kb.a nap 16 órájából amíg fent vagyok addig egy 10et simán rágondolok.Már fáj a fejem,most is szomorúan jöttem haza,hogy ma se volt bátorságom odamenni..és és ajj.holnap meg május.1.e..csütörtökön látom legközelebb ,még nem adtam fel a reményt,hisz nem biztos,hogy esélytelen vagyok nála..amikor odamegyek az esetek többségében érdeklődő,meg megáll a folyóson a kedvemért,sőt még a barátnőivel is megszakítja a beszélgetést azért,hogy velem cseverésszen. Viszont nem tudom mit gondol amiatt,hogy így elhanyagolom,nem keresem..márc.20tól máj.1.ig..csak néha néha beszéltem vele..félek,hogy kiábrándult,vagy nem is tudom.Mindenesetre ötletek,hogy mit tegyek?Önbizalomnövelés érdekében.18/F

2019. ápr. 30. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a bátorságodat és menj oda hozzá. Ha esetleg visszautasítana, akkor is jobb szerintem az a helyzet, mint hogy most szenvedsz és ezzel emészted magadat. Ha nem tetszenél neki, azt akkor elmondja és te tovább tudsz lépni.
2019. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Errol Musk apja 8 évig fűzte kitartóan a kiszemeltjét és végül összejött neki , szoval kitartás.
2019. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,persze.Tennem kell valamit mindenképpen.Csak jajj..már másfél hónapja megy ez az állapot..és egyre rosszabbul érzem magam..rányomja a mindennapjaim hangulatára a bélyeget ez a dolog.Fáj már a fejem is,meg minden..
2019. ápr. 30. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bal kezeddel nyúlj be a gatyádba. Jó esetben találsz ott két olyan tojás alakú izét. Na, azok a tökeid. Kérlek, viselkedj hozzájuk méltóan!
2019. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na milett végűl?
2021. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hello! Őszintén szólva semmi, mivel meguntam.. És nem beszéltem azóta vele többet. Majd lehet egyszer max. rá írok későbbiekben.
2021. okt. 19. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!