Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék kicsit sikeres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kicsit sikeresebb a nők körében?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy úgy érzem nagyon sikertelen vagyok ilyen téren.18 éves vagyok,még nem volt barátnőm.Eddig ért már 4-5 visszautasítás az elmúlt években engem.Igazából elméletben,elvileg nem nézek ki rosszul.Van egy két lánybarátom,meg néhány haverom is akiktől megkérdeztem szerintük ,hogy nézek ki és mind szerint vagy tök átlagos az arcberendezésem,vagy szebb az átlagnál.A testemet folyamatosan formálom,kétnaponta járok konditerembe,nagyon sok figyelmet fordítok a higiéniára,akármilyen fontosabb helyre megyek vagy akár bulizni mindig tisztálkodok előtte,fújom magam dezodorral,férfi parfümöt is használok.Mindig próbálok divatosan öltözködni,tisztán is tartom a ruháimat.Néha érzem,hogy utcán vagy bulikban megnéznek a nők egyszer kétszer,de ezen kívül semmi sikerélményem.Úgy érzem baj van a személyiségemmel.Meglehetősen excentrikus férfi vagyok.Vannak furcsa dolgaim.Nehezen kezdek el beszélgetni másokkal,összehaverkodni valakivel az meg nagyon nehezen megy nekem,főleg mostanában.Még haverokkal beszélni is,nem,hogy idegen nőkkel.Egyszerűen nincs miről.Nincsenek beszédtémáim,többnyire tanulásról,karokról,továbbtanulásról beszélek,vagy az élet dolgairól.De mondjuk zene,filmek,híres emberek nem nagyon játszanak nálam.Szinte zenét nem is hallgatok,ez pedig gyakori beszédtéma.Úgy érzem nem tudnám semmivel sem megragadni egyik nőnek a figyelmét sem.Nem vagyok beszédes alkat,régebben az voltam,de elment az önbizalom.Alfa hím típus sem vagyok annyira,mert minek.Ha kötekednek velem azt is ráhagyom,de csak azért,mert lobbanékony vagyok,nem akarom felkapni a vizet,mert abból baj lehet,mert nálam sokkal gyengébb testalkatúak kötekednek velem általában.Nem verhetem el őket,mert akkor én lennék az agresszív állat,így hagyom magam.Szóval ennyi.Úgy érzem ezek a fő problémák velem.Valakinek van valami ötlete,hogy min tudnék változtatni.Szerintetek?Minden elismerésem azoknak akik végig olvassák xD.18/F bár már írtam.

2019. jún. 22. 12:23
 1/5 anonim válasza:
100%

Hali! ^^

Véleményem szerint nem kifejezetten veled van a baj, hanem az elcseszett korosztályunkkal (szintén 18 vagyok)

Nagyon sokmindenkit kinéznek, mert nem olyan mint az átlag. Ha fiúkról van szó, az átlag egy ideális 18 éves srácot kigyúrva, szófosónak és egy Börőcs Tibor 2.0-nak képzel el. A lányokról meg mindenki maga döntse el.

Engem is kinéztek nagyon sokáig, mert nem tartoztam soha se az "átlag" - ba. Szintúgy csendes voltam, bár én nem kifejezetten akartam párkapcsolatot, de ha visszautasítottam egy fiút, akkor k*rvának lettem elkönyvelve (fucklogic)


Igazából én úgy vagyok vele, hogy nem kell semmit se erőltetni, mert pont akkor nem jön össze semmi. (Nagyon sok barátom járt már ugyanebben a cipőben, de minél jobban próbálkoznak, annál sz*rabbul jöttek ki a dologból.)



Egy szóval próbálj meg nyíltabb lenni egy picit. Ha elmész szórakozni, akkor ne az a cél vezényeljen hogy akkor te most ezt meg azt a lányt felszeded, hanem szimplán érezd jól magad a barátaiddal, és hidd el, egyszer horogra fog akadni valaki😉😄


Sok sikert😊

2019. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bödőcs Tibor,jejj.Nem egy szép jelenség.Értem amit mondasz,igazából csak annyi,hogy még nem próbáltam ki,hogy milyen együtt lenni valakivel.Kíváncsiság vezérel.Az is igaz rágörcsölnöm sem kéne,mostanában eléggé jellemez ez engem sajnos.Köszi a választ,ment a zöld kéz!:)Ha valakinek van még véleménye,ötlete akkor nyugodtan írja le,várom a válaszokat.Minél több a válasz annál jobb.
2019. jún. 22. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

.Eddig ért már 4-5 visszautasítás az elmúlt években engem.


Michael Jordan a pályafutása alatt 32,7%-os eredményességgel dobott kosárra. Tehát ezer dobásból több mint 670 ment mellé. Akkor ki vagy te, hogy 4-5 fiaskó után keseregsz?

Én meglehetősen sikeres voltam a csajok körében. De fénykoromban is kb 8-10 próbálkozásból jött össze egy. Most akkor ki lehet számolni, hogy a közel 50 csajomhoz hány kudarc társul.

2019. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt nagyon sokszor nyomják a barátaim és én is úgy gondolom hogy a kisugárzás nagyon sokat számít

Sőt nekem például főleg az számít nézhetsz te ki akárhogy ha a kisugárzás nincs meg

Mármint ezt most nem rád értem hanem általánosságban

Szerintem ehhez s kisugárzáshoz s magabiztosság (nem is feltétlen az önbizalom) nagyon fontos

Ha azt látják rajtad hogy magabiztos a fellépésed (nem kell hogy nagyképű legyél-és az se hogy te elhidd magadról,elég ha ők azt látják) nyílt vagy és kedves

Akkor az felkelti a lányok figyelmét

Legalábbis magamból kiindulva én mindig azokat a fiúkat veszem észre akik nem nagyképűnek meg ilyen arcoskodó aberrált embernek tűnnek (akikkel az agyi szintjük miatt annyit lehet kezdeni mint egy döglött teknőssel) hanem azokat akiknél látom hogy van kiállása és valami féle ambiciózus világszemlélettel vannak megáldva (ezt nyilván csak beszélgetés után tudom megítélni)

Meg ez is fontos

Hogy merj kezdeményezni akár egy beszélgetést is

És ha próbálsz szórakoztató lenni illetve nem rástresszelni akkor majd alakul minden úgy ahogy kell

Egyébként nem kell aggódni lesz barátnőd ha lennie kell

2019. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vannak hasonló lányok akik nem bőbeszédűek. Lehet hogy `rossz helyen keresed` ha érted hogy értem. Szerintem úgy nincs veled baj, csak a csajok ha meglátnak egy jó palit, akkor a legtöbb nem fog rányomulni mert hát "túl jó pali hozzám" - tapasztalat. Esetleg azt hiszik meleg vagy. Ne kérdezd honnan jött. Rám is azt hiszik hogy leszbikus vagyok, pedig semmi alapja nincs. Állítólag olyan a `kisugárzásom`.

Az hogy nem kommunikálsz túl sokat talán ez a legnagyobb `hátrány`. A legtöbb lány szereti ha kérdeznek tőle valamint. Szinte akármit. Érdeklődj a családjáról, háziállatáról vagy hogy milyet szeretne/szeretett volna, nyaralás, kedvenc helye/országa, hova szeretne eljutni stb stb stb. Ilyen egyszerű kérdésekből már általában elindul egy jó beszélgetés.

Ha viszont semmi nem jött be akkor itt vagyok én. Egy próbát megér.

Remélem azért valamit tudtam segíteni.

16/L

2019. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!