Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék? Valami ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék a holnapra megbetegedni? A vilt barátom ezen a héten költözik el. És mikor meglátom elsírom magam. Kezdetkor minden olyan jo volt. Aztán megcsalt de én még mindig szeretem, megbocsátottam neki, de neki állt feljebb :// higyan tudnek lebetegni?

2018. szept. 23. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Még mindig szeretem az aranyos mosolyat h mindig segit de de nem akarom latni nem birnam ki....
2018. szept. 23. 19:50
 2/5 DollarDog ***** válasza:
Szerencséd van mert tegnap óta elegge sikerült megfaznom! Gyere el aztan segitek. De amugy tedd magad tul rajta. Keress valami hobbit ami lefoglal. En peldaul nagyon sok zenet hallgattam mikor depis voltam, az elvonta a figyelmem, aztan jott az asszony aki ujra eletet lehelt belem. Szoval az idő majd megoldja. A karma meg a srac segget fogja befoltozni majd.
2018. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél egy almát, aztán fél óra múlva igyál rá tejet. Pasinézés helyett ülhetsz a budin. :D
2018. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DollarDog ***** válasza:

Adom a hármast😂

Esetleg kefirbe tegyél kávét, citromlevet, meg pálinkát, aztan mehet a mikróba! Egy ivós játék során próbáltam! Garantalt hajnalig tartó rosszullét!

2018. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél egy jó zsíros hurka-kolbászt. Attól tuti, hogy olyan szorulásod lesz, hogy aranyered lesz tőle.
2018. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!